Ведуча І: - Шановні гості! На нашому святі будуть для всіх і гумор і танці, і пісні, і сміх.
Ведуча ІІ: - В конкурсах різних себе показати зможуть і старші і навіть малята.
Ведуча І: - Щоб ви танцювали у нас, веселились.
Ведуча ІІ: - Щоб свято надовго у серці лишилось.
Під музику забігають дівчатка і роблять маленьке коло. Потім хлопці – велике коло.
Пісня-хоровод «Ходить Осінь» (виходить в коло дівчинка Горобинка).
Ведуча І: - Хто в хустинці червоненькій
Став у лісі між дубів,
Може дівчина маленька
Назбирать прийшла грибів?
Хто ти, дівчинка красива?















