Сьогодні відбулась
онлайн-конференція:
«
Освіта проти насильства: методи профілактики та алгоритми реагування
»
Взяти участь Всі події

Учні Бахмутського НВК № 11 – учасники проєкту "Найбільший урок у світі"( з екології)

Екологія

30.06.2021

77

0

0

Опис документу:
Зміни клімату - проблема, від якої потерпає кожна країна і кожен житель нашої планети. Ми всі повинні працювати над досягненням однієї із Цілей сталого розвитку - боротьбою зі зміною клімату. Щоб розповісти дітям про екологічні проблеми, зокрема про зміну клімату, а також надихнути їх своїми щоденними діями протидіяти зміні клімату, ЮНІСЕФ ініціював Найбільший урок у світі на тему екології, який з нагоди Дня землі (22 квітня) зараз проводять вчителі по всій Україні.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Учні Бахмутського НВК № 11 – учасники проєкту "Найбільший урок у світі"( з екології)


Зміни клімату - проблема, від якої потерпає кожна країна і кожен житель нашої планети. Ми всі повинні працювати над досягненням однієї із Цілей сталого розвитку - боротьбою зі зміною клімату.

Щоб розповісти дітям про екологічні проблеми, зокрема про зміну клімату, а також надихнути їх своїми щоденними діями протидіяти зміні клімату, ЮНІСЕФ ініціював Найбільший урок у світі на тему екології, який з нагоди Дня землі (22 квітня) зараз проводять вчителі по всій Україні.

До ініціативи долучилось чимало партнерів! Матеріали для уроку були розроблені разом з освітньою платформою EdEra і доступні для вчителів

за посиланням: https://bit.ly/2O7x7VQ.

Активна молодь теж не стоїть осторонь! Волонтери молодіжної організації AIESEC Ukraine проводять уроки з протидії кліматичним змінам для дітей та молоді по всій Україні!

Учні 5,6,7-х класів Бахмутського НВК № 11 разом із вчителями та батьками стали учасниками проєкту "Найбільший урок у світі"( з екології). Волонтерки проєкту Юлія Павленко та Інна Шайхутдінова під час онлайн-зустрічі піднімали важливі питання для всього людства, а саме: зміна клімату на планеті, наслідки цих змін, вплив діяльності людини на зміну клімату та інші. Активний діалог із учнями, позитивні враження, нова інформація - підсумок зустрічі.

Разом ми зможемо залучити дітей до протидії змінам клімату та допомогти планеті!

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.