Спілкування з елементами тренінгу на тему "У колективі жити - з усіма дружити!" Мета заняття розширювати знання учнів про шляхи формування міцного колективу, навчити учнів ввічливому спілкуванню, навчити дітей висловлювати свої думки, знаходити способи вирішення проблемних ситуацій.













