Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Розвиток зв’язного мовлення першокласників у букварний період навчання грамоти
»
Взяти участь Всі події

Творча Абетка

zip

Українська мова

Для кого: Дошкільнята (3-4 роки), Дошкільнята (4-5 років), Дошкільнята (5-6 років), 1 Клас

19.04.2021

74

713

9

Вміст матеріалу:

zip
абетка.zip
2,2 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Забороняється відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом будь-яких матеріалів сайту «ВСЕОСВІТА» (логотип (знак для товарів і послуг), тексти, фото, відео, тощо) дозволяється лише гіперпосилання на сам матеріал.

Кожен аркуш А4 містить 4 літери української абетки. Є титульна сторінка. Для зручності є також знак оклику [!] і знак питання [?].
Потрібно роздрукувати всі 9 аркушів А4 і розрізати їх на 4 частини, додатково є світлосірі лінії розрізу. Кожна літера буде знаходитися на аркуші формату А6. Для зручності, можна скріпити всі літери у верхньому лівому кутку пластмасовим чи металевим кільцем. Або скріпити кількома кільцями вздовж лівого краю, таким чином, щоб вийшов блокнот-абетка.

Детальніше подивитися, як виглядає скріплена пластмасовими кільцями абетка, можна за посиланням: https://vseosvita.ua/market/kiltse-plastykove-28-mm-10-shtuk-zhovtoho-koloru-1154.html

Подивитися, як виглядає абетка скріплена металевими кільцями абетка, можна за посиланням: https://vseosvita.ua/market/kiltse-metaleve-38-mm-10-shtuk-1149.html

Вас також може зацікавити «Тренажер для письма «Дельфін» – 5 штук в комплекті

«Всеосвіта» дбає про своїх користувачів! Саме тому ми створюємо для вас цінні, якісні та абсолютно безкоштовні розробки. Наш проєкт існує завдяки вам.

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення, коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал: