"Тиждень безпеки у ДНЗ"

Опис документу:
В рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, який проходив з 12 по 16 травня 2014 року в дошкільному навчальному закладі № 6 «Любисток» були проведені виховні заходи, заняття, конкурси, вікторини з питань безпеки життєдіяльності із залученням педагогічних працівників, батьків та дітей.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Тиждень безпеки у ДНЗ

     В рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, який проходив з 12 по 16 травня 2014 року в дошкільному навчальному  закладі № 6 «Любисток» були проведені виховні заходи, заняття, конкурси, вікторини з питань безпеки життєдіяльності із залученням педагогічних працівників, батьків та дітей. 

      Для педагогів проведено  перегляд   презентації  «Правила по техніці безпеки». 

   Проведені інструктажі 

- охорона праці й дотримання правил безпеки; 

- по пожежній безпеці. 

-  позачерговий інструктаж з двірниками  по попередженню ожеледиці  

     Із захопленням педагоги прийняли участь у вікторині  «Щоб не сталося лиха»  з наданням першої допомоги, ведуча - практичний психолог Клименко І.М., та старша  медична сестра  Шелестюкова О.В., де дорослі  удосконалили свої знання по темі безпеки життєдіяльності при пожежі,  на льоду,  при наданні першої допомоги. 

   Протягом тижня була надана  консультативна допомога  молодим вихователямз проведення заходів «Тижня безпеки» завідувачем, практичним психологом, старшою медичною сестрою   У проведенні  «Тижня безпеки» прийняли участь всі 9 груп дошкільного віку з молодших до старших . 

      В групі на заняттях діти  подивилися презентації  «Один удома», «Мій будинок – небезпечні предмети», «Правила поведінки при пожежі». 

      Також діти мали нагоду засвоїти правила безпеки через бесіди (на прикладі вчинків героїв плакатів, таблиць),   «Твої дії в разі небезпеки»,  «Наодинці вдома», «Дії при виникнення пожежі», «Як діяти при зустрічі з тваринами». Пригадали правила поводження з  електроприладами, тваринами, дії при виникненні пожежі 

  Провели екскурсію до вогнегасника, та сюжетно-рольову гру «Кухарі» (вирішення проблемних ситуацій вдома). Діти познайомилися з номером телефону пожежників, та дізналися для чого потрібен вогнегасник. 

     Діти з задоволенням вислухали поради та рекомендації медсестри. За допомогою наглядного матеріалу не тільки слухали, а і роздивлялися на малюнках методи надання першой допомоги.  Також гра  надала можливість прийняти участь у наданні першої медичної допомоги.    

        У групі провели інтегроване заняття «З вогнем погані   жарти, жартувати з ним не варто» з виготовлення колективного колажу « Приборкання вогню».  Діти спільно виготовили колаж та обговорили  правила поведінки з вогнем, хлопчики вирішили обрати собі професію пожежника, щоб допомагати людям і приборкувати вогонь. 

         Цікаво проведені  заняття  у  других групах на тему «Пожежники», «Розваги на льоду». 

Провели ігри та заняття на теми «Твоя безпека- це твоїзнання», «Як діяти при зустрічі  з тваринами», де діти на практиці навчалися як обережно спілкуватися з тваринами, та поводитися на одинці вдома. 

  Дітлахи зробили  для себе висновок , що вогонь небезпечний для життя людини, завжди треба дотримуватися правил безпеки -після заняття «Вогонь злий і добрий»,    «Твої дії в разі небезпеки».                                             Цікавою була розвага для дітей  на тему: «Твоя безпека-твоя уважність»- музичний  керівник Жукова В..Ю.  Також для переглядудошкільнятам були запропоновані  презентації «Обережно електроприлади», «Безпека на замерзлих водоймищах».  Діти запам`ятали правила пожежної безпеки, поводження з електроприладами, сірниками, шукали вихідіз проблемних ситуацій, відгадували загадки на тему  - опасні предмети вдома,  допомогли героям вистави через гру загасити полум’я,  обережно та правильно перейти через замерзлу річку.  

     Педагогами для батьків були  оформлені наочності у батьківські куточки.Розроблені  поради  і  рекомендації та пам’ятки: «Небезпеки у побуті», «Цеповинен знати кожен», «Яким правилам особистої безпеки необхідно навчити дитину»,  «Правила поведінки в зимку»,«Правильне надання першої допомоги». 

     З цікавістю та  захопленням батьки  та  діти  взяли участь в конкурсі  плакатів «Безпека дитини» , плакати переможців прикрашають групу.

     Тема безпеки життєдіяльності дитини невичерпна, вона не обмежена Тижнем, а повинна звучати постійно. І ті зерна знань, умінь, навичок, які закладаються сьогодні,обов’язково знадобляться в майбутньому. 

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»