Тестова методика «Визначте ефективність планування»

Опис документу:
Коли цейтнот накриває з головою, коли ми витрачаємо купу часу і сил, енергії на виконання поточних завдань, а вони все одно накопичуються і не вирішуються, коли ми не знаємо за що хапатися, допомогти нам може тільки одне - грамотне планування!

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Тестова методика «Визначте ефективність планування»

Інструкція: відповідаючи на питання, оберіть цифру, яка, на Вашу думку, позначає положення, що найбільше відповідає дійсності.

ніколи

рідко

інколи

часто

завжди

Як часто Ви здійснюєте планування для того, щоб життєві обставини не виходили з-під Вашого контролю?

1

2

3

4

5

Чи фіксуєте, записуєте Ви свої щоденні плани?

1

2

3

4

5

Як часто Ви Використовуєте гнучкість під час виконання завдань свого плану?

1

2

3

4

5

Як часто у Вас виходить повністю виконати всі пункти свого плану на день?

1

2

3

4

5

Як часто Ви плануєте час для найбільш важливих для Вас справ?

1

2

3

4

5

Як часто руйнуються Ваші плани на день через раптово виниклі ситуації?

5

4

3

2

1

Підрахуйте загальну кількість балів.

Результати:

  • 6-10 балів – ефективність планування практично «на нулі». Вам слід подумати про використання нових методів та інструментів для підвищення ефективності планування.

  • 11-15 балів – ефективність планування нижча за середній рівень. Можливо, у Вас є власна система планування робочого та особистого часу, але Вам слід підвищити її ефективність, аби зменшити стрес та посилити контроль над ситуацією.

  • 16-20 балів – середній рівень. Ваша система планування часу працює, але може працювати ще краще. Вам слід звернути увагу на те, як Ви розставляєте власні пріоритети, справляєтеся з недоречними обставинами та ситуаціями, або на те, як саме Ви складаєте свій план на день.

  • 21-25 балів – рівень вищий від середнього. Ваша система з планування добре працює. Підтримуйте її роботу, періодично переглядаючи її для того, щоб упевнюватися, що Ви плануєте вирішення саме тих завдань, які найбільш важливі для Вас у житті.

  • 26-30 балів – чудовий «планувальник» … або людина на межі виснаження.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»