Сьогодні відбулась
онлайн-конференція:
«
Освіта проти насильства: методи профілактики та алгоритми реагування
»
Взяти участь Всі події

Тест «Психічний розвиток дитини 3-4 років»

Психологія

Для кого: Дошкільнята (3-4 роки)

17.04.2021

414

28

0

Опис документу:
Педагогічний тест — це інструмент, що призначений для вимірювання ступеня навченості учня, який складається з системи тестових завдань, стандартизованої процедури проведення, обробки та аналізу результатів. Мета: визначити розвиток сприйняття, здатність здійснювати самостійний контроль над процесом виконання завдання, демонстрація здатності дитини здійснювати систему доцільних дій, виявляти помилки й виправляти їх.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

ТЕСТ «Психічний розвиток дитини 3-4 років»

Тестування — це метод педагогічної діагностики, за допомогою якого вибір поведінки, що презентує передумови чи результати навчального процесу, повинен максимально відповідати принципам зіставлення, об'єктивності, надійності та валідності вимірів, повинен пройти опрацювання й інтерпретацію й бути прийнятним для застосування в педагогічній практиці.

Педагогічний тест — це інструмент, що призначений для вимірювання ступеня навченості учня, який складається з системи тестових завдань, стандартизованої процедури проведення, обробки та аналізу результатів.

Тестологія — теорія і методика створення та використання тестів як об'єктивних і стандартизованих вимірювань, що легко піддаються кількісному оцінюванню, статистичній обробці та порівняльному аналізу.

Мета:  визначити розвиток сприйняття, здатність здійснювати самостійний контроль над процесом виконання завдання, демонстрація здатності дитини здійснювати систему доцільних дій, виявляти помилки й виправляти їх.

1. Знайти місце на дошці для кожної фігури відповідно їх осередків.

Дитина у віці 3-4 років повинна вміти розрізняти та називати геометричні фігури.

 

трикутник

2. Відмітити всі картинки, які відносяться до групи тварин.

Дитина у віці 3-4 років повинна уміти не тільки правильно назвати те, що зображено на картинці, але й уміти віднести до відповідної групи

3. Знайти найпрекрасніше почуття, відмітити смайлик, який виражає емоцію: радість-радощі-неподільне задоволення.

4. Знайти парні картинки

Дитина у віці 3-4 років повинна мати зорове сприйняття, тест на оцінку уваги.

5. Дати назву предметам.
Дитині у віці 3-4 років показують знайомі предмети. Малюк повинен назвати правильно всі предмети (назва в називному відмінку, без зменшення). Тест на словниковий запас.

М’яч

Лялька

Пляшка

Чашка

Ложка

Машина

Примітка.

Якщо з більшістю тестів дитина не може впоратися, необхідно проконсультуватися у фахівців. Приводом для звертання до фахівців з дитячої психології можуть бути також емоційні проблеми в дитини:

  • постійна лякливість;

  • невдалі спроби заговорити;

  • нездатність зосереджено грати із чим-небудь протягом 10 хвилин;

  • надлишкова активність;

  • постійна та підвищена агресивність.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.