Тест «Чи вмієте Ви спілкуватися?»

Опис документу:
Антуан де Сент-Екзюпері сказав: „ Єдина справжня розкіш – це розкіш людського спілкування”. Але це не стільки розкіш, скільки потреба в спілкуванні, в прагненні людини до пізнання і оцінки інших людей, а через них до самопізнання і самооцінки.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Тест «Чи вмієте Ви спілкуватися?»

На запитання можна відповідати: «так»– 2 бали; «ні» – 1 бал; «ні» – 0 балів.

1. Завтра на вас чекає побачення. Не те щоб любовне, але і до ділового його віднести важко. Ви схвильовані, роздумуєте про це, можливо, важко засинаєте.

2. Ви приїхали в місто, де живуть ваші рідні. Зупинилися в одного з них, інші знають про ваш приїзд, і не можна не відвідати їх. Ви відкладаєте візит до останнього моменту?

3. Вас попросили виступити на зібранні з яким-небуть повідомленням. Ви незадоволені?

4. Життя «дало тріщину»: і справи не йдуть до ладу, і в коханні «прокол». Ви неодмінно поплачетеся в жилетку навіть не дуже близькій людині?

5. Настрій поганий. А на вулиці до вас підходить незнайомець і просить показати дорогу. Ви відповідаєте роздратовано?

6. До старих неприємностей додалася сварка з батьками. Чи поясните ви її тим, що батьки і діти ніколи не зможуть домовитися між собою?

7. Знайомий позичив у вас невелику суму грошей і забув про це. Чи нагадаєте ви йому про цей борг?

8. В їдальні або кафе ви отримали супертвердий шніцель. Ви будете скандалити?

9. В електричці навпроти вас сидить людина, яка хотіла б поговорити. Ви відповідаєте на її питання односкладно, в дуиках відправляючи її в... інший вагон?

10. В магазині черга – дають необхідне вам спортивне взуття. Ви будете стояти?

11. Ваша подруга ( товариш) посварилися з іншою вашою подругою (товаришем). Обидві (обидва) кидаються до вас: розсуди, хто правий? Ви беретеся за роль судді з великою неохотою?

12. Ви любите Аллу Пугачову, а ваша приятелька вважає її вульгарною. Їй подобаються фільми Тарковського, а ви віддаєте перевагу французьким комедіям. Її думку ви категорично відхиляєте, визнаючи тільки свій смак?

13. В роздягальні ви почули, що дві дівчини обговорюють, як рок-зірка повісилася. А ви тільки що бачили її живою в прямому ефірі. Ви скажете про це дівчатам?

14. Товариш просить вас перевірити твір або задачу з алгебри. Прохання викликає у вас прикрість?

Тепер підрахуйте, скільки балів ви набрали.

26 – 28 балів. Так, назвати вас комунікабельним не можна. Ви дійсно надаєте перевагу самотності, хоча самі себе за це караєте. Будь-яка колективна справа вас дратує, і при будь-якому зручному випадку ви намагаєтеся від неї ухилитися. Ясно, що це не сприяє вашим контактам з оточуючими, які поступово віддаляються від вас.Подумайте, можливо, справа не в тому, що ви не хочете бути «в згаї», а в небажанні йти на зустріч іншим людям.

24 – 25 балів. Не дуже ви говірливі, у будь-якому випадку самі розмову навряд чи почнете. Товаришів у вас небагато, хоча товариш, який вас давно знає, пробачає вам замкнутість, розуміючи, що це не головне. Перехід на нове місце роботи або навчання вас лякає – саме із-за необхідності нових контактів. Хоча, буває, що, захопившись якою-небуть справою, ви забуваєте про свою відлюдкуватість і стаєте комунікабельною людиною. От такий стан і намагайтеся підтримувати.

19 – 23 бали. Ну що ж, ви досить комунікабельні і в незнайомій компанії почуваєте себе в «своїй тарілці». Нові знайомства вас не бентежать, але це не означає, що ви будете їх охоче продовжувати. В загальній розмові ви можете вільно вставити свої «5 копійок», однак в дискусії вступаєте рідко. Іноді ви безпідставно саркастичні, це у декого викликає роздратування, так що контролюйте себе, коли збираєтеся знову пожартувати.

14 – 18 балів. У вас із спілкуванням все гаразд. Дякуючи допитливості ви вислухаєте будь-якого нового співрозмовника. До ваших чеснот необхідно віднести і те, що заперечуєте ви не гарячкуючи, не давите на інших, а намагаєтеся переконати. Нові контакти даються вам легко і просто. Якщо вас щось дратує, то це багатослів’я, метушливість, екстравагантність. Хоча і в цих випадках ви вмієте стримуватися.

9 – 14 балів. Так, в некомунікабельності вас не дорікнути. Вам не заважало б трішки стримувати допитливість, трохи менше говорити, а головне – трохи рідше висловлювати свою думку з будь-якого приводу. Зізнайтеся, ви любите бути в центрі уваги. Відмовляти в проханнях не вмієте, навіть коли виконати їх не в силах. Трапляється, що раптом скипите, але, на щастя, швидко відходите. Чого б вам не помішало повчитися, так це посидючості та вміння не пасувати перед проблемами. Однак якщо ви захочете, то можете заставити себе не відступати, довести почате до кінця.

4 – 8 балів. Про таких, як ви, говорять: «рубаха – парень».Спілкуватися, бути на людях – для вас необхідність. Жодну справу ви повз себе не пропустите, особливо якщо... робити нічого не треба, але можна посперечатися. Виступаєте ви обов’язково, навіть коли не зовсім уявляєте, про що йде мова. Почати справу для вас важливіше, ніж її закінчити. Оточуючі ставляться до вас доброзичливо, але з деякими сумнівами. Трішки більше самоіронії вам би не завадило.

3 бали і менше. Спілкування з вами потребує деяких зусиль. Ваша балакучість,можливо,і не викликала б протесту,якщо б ви не намагалися бути суддею у справах,до яких не маєте жодного відношення і в яких,по правді кажучи, не дуже розбираєтесь. Об’єктивність, терпеливість, стриманість не входять в число ваших чеснот, а от образливі ви надзвичайно. Поміркуйте про те, що будь-який характер, в тому числі і свій, можна покращити.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00