До ЗНО з ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
5
міс.
2
2
дн.
2
3
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!

Тема уроку: «Обробка двошовного рукавів з передніми та ліктьовими швами при виготовленні верхнього одягу».

Опис документу:
Можна використовувати під час проведення уроків виробничого навчання за професією «Кравець». Розробка зв’язана з темами навчального елементу : «Виготовлення плечових швейних виробів. Виготовлення жакетів, пальто».

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Державний навчальний заклад

«Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського»

Професія – «Кравець»

Код – 7433.2

Кваліфікація – 4 розряд

Розробка уроку виробничого навчання

Тема програми: «Виготовлення швейних виробів на підкладці за індивідуальними замовленнями , жакет»

Тема уроку: «Обробка двошовного рукавів з передніми та ліктьовими швами при виготовленні верхнього одягу»

Розробив майстер виробничого навчання

Дахновська Тетяна Миколаївна

Рекомендовано для використання

у навчальному процесі

Розглянуто на засіданні

методичної комісії зі спеціальності «Кравець»

Протокол № _____ від ’’ _____ “______

Голова метод комісії ________ Л. О. Зарицька

м. Одеса

Анотація

Вданій методичній розробці розглянута тема: «Обробка двошовного рукавів з передніми та ліктьовими швами при виготовленні верхнього одягу»».

Її можна використовувати під час проведення уроків

виробничого навчання за професією «Кравець».

Методична розробка має тісний зв'язок з предметами

теоретичного навчання : технологія виготовлення одягу, обладнання,

конструювання одягу, а також з матеріалознавством.

Розробка зв’язана з темами навчального елементу : «Виготовлення

плечових швейних виробів. Виготовлення жакетів, пальто».

ЗМІСТ ПАПКИ

1. Титульний лист.

2. Анотація.

3. Дидактичні матеріали до уроку ( зміст папки ).

4. План урок з виробничого навчання.

5. Інструкції з техніки безпеки ( для працюючих при

ручних, машинних та волого – теплових робіт ).

6. Тести.

Дидактичні матеріали до уроку

1. Підручники:

1. Н.В. Батраченко, В.П. Головінов, Н.М. Каменєва. “Технологія виготовлення жіночого одягу ”.

2. С.Я.Борецька, Н.М. Малюга. “Технологія виготовлення легкого жіночого та дитячого одягу ”.

3. С.Я.Борецька , М.М.Борецький , А.И. Пухальська. “ Моделі одягу ”.

4. В.О. Радкевич. “ Моделювання одягу ”.

5. А.Т. Трухонова. “Основи технології швейного производства”.

6. К.Р. Лазур “Швейне матеріалознавство ”.

7. В.О. Кучер, А.О. Степура. “Обладнання швейного виробництва ”.

2. ГОСТи:

1.Типовые фигуры женщин.

2.Система стандартов безопасности труда.

3. Плакати (з охорони праці, по темам).

4. Стенди (“Куток з охорони праці”, “Інформаційний куток ”, “Моделі одягу”).

5. Інструкції з охорони праці (при виконанні ручних робіт, при виконанні машинних робіт, при

виконанні волого-теплових робіт).

6. Інструкційно - технологічні карта (по темам, по операціям).

7. Лекала ( кишеня)

8. Обладнання:

1.Універсальні прямострочні швейні машини фірми 1022-МЗ.

2.Трьохниткова обметувальна швейна машина фірми 208 ПМЗ

3.Праска і прасувальний стіл

9. Інструменти:

Наперстки,набір ручних голок, ниці,сантиметрова стрічка, лінійка,

кілочок розправлення кутів, різець.

10. Пристосування: булавки, крейда, нитки, олівець.

11. Зразки: деталі крою; тканина; нитки.

12. Технічні засоби навчання :

Монітор 20 FLI LGM2008 WA-BZ TB tuner-1од.

Програвач DVD з VHS LG DC 778-1од.

13. Інформаційне забезпечення:

Диски, касети. Журнал моди.

План уроку № ____.

з практичного навчання

Тема програми: № 2. «Виготовлення швейних виробів на підкладці за індивідуальними замовленнями , жакет».

Тема уроку: № 6 «Обробка двомовного рукавів з передніми та ліктьовими швами при виготовленні верхнього одягу».

Мета уроку: а) навчальна – удосконалення умінь і навичок учнів підчас виконання обробка двомовного рукавів з передніми та ліктьовими швами при виготовленні верхнього одягу.

б) розвивальна – на основі знань і умінь формувати самостійність та наполегливість у роботі;

в) виховна – сприяти вихованню відповідальності учнів до навчання; взаємоповаги до інших; взаємодопомоги між учнями.

Тип уроку – засвоєння нових знань.

Вид уроку – виробниче навчання.

Матеріально – технічне забезпечення – плакати: «Обробка двомовного рукавів з передніми та ліктьовими швами при виготовленні верхнього одягу», роздатковий матеріал, план уроку.

Міжпредметні зв’язки – обладнання, технологія виготовлення жіночого одягу, матеріалознавство.

Методи навчання: пояснювально-ілюстративний, наочний, проблемний,

індивідуальна робота в позаурочний час.

Форми організації навчальної діяльності учнів: групова, індивідуальна.

Література – Н.В. Батраченко, В.П. Головінов, Н.М. Каменєва «Технологія виготовлення жіночого одягу».

Хід уроку

І. Організаційна частина:

- перевірка наявності учнів;

- перевірка готовності учнів до уроку.

ІІ. Актуалізація знань:

1. Повідомлення теми, мети уроку;

2. Перевірка знань попереднього матеріалу.

1. Питання: Як проходе нитка основи по верхньому коміру?

Відповідь: Нитка основи по верхньому коміру проходе по лінії середини.

2. Питання: На скільки більше верхній комір за нижній по відльоту та кінцям?

Відповідь: Верхній комір більш за нижній по відльоту та кінцям на 5-7мм.

3. Питання: Яким швом можна з’єднати верхній комір з нижнім?

Відповідь: Верхній комір зшивається з нижнім обшивним швом.

4.Питання: Які деталі необхідні мати для оброби нижнього коміра?

Відповідь: Для обробки нижнього коміра обхід мати деталі:

  • Нижній комір та прокладку.

5. Питання: При з’єднанні коміра з горловиною на скільки ділянок поділяють горловину?

Відповідь: Горловина умовна поділяють на 4-ти ділянки.

6. Питання: По якої деталі зшивають плечові шви?

Відповідь: Плечові шви зшивають за полочкою.

7. Питання: Що роблять при з’єднанні з горловиною коміром?

Відповідь: При з’єднанні з горловиною комір вшивають.

ІІІ. Формування нових знань.

o Повідомлення нової навчальної інформації (теоретичні відомості);

o Відповідь викладача на запитання учнів.

Ціль уроку:

o набути знань з охорона праці на робочому місці. Організація робочого місця. Виконання двомовного рукавів з передніми та ліктьовими швами при виготовленні верхнього одягу.

o вдосконалити вміння та навички із зазначеної теми.

ІV. Закріплення нового матеріалу

o Перевірка знань учнів усним опитуванням або тестуванням:

ІV. Підведення підсумків уроку

o Аналіз причин помилок, допущених учнями на уроці, способи їх усунення;

o Повідомлення та обґрунтування виставлених оцінок;

o Видача домашнього завдання.

Домашнє завдання:

o Закріпити набуті знання.

Майстер в/н __________ Дахновська Т. М.

Техніка безпеки при виконанні ручних робіт.

1. Необхідно приступати до виконання робіт у халаті, застебнутому на всі ґудзики. Волосся підібрати під головний убір. Надіти спеціальне взуття.

2. Перевірити своє робоче місце, переконатися, що воно повністю відповідає безпечним умовам праці 9достатньо освітлене, не захаращене тощо).

3. Перевірити справність робочого інструменту (голки, наперстка, ножиці).

4. Поверхня робочого столу повинна бути гладко обробленою.

5. Берегти інструменти і пристосування (голки, наперстки, ножиці, сантиметрову стрічку, кравецькі булавки) у спеціально відведеному місці.

6. Зламані голки, вільні бобини та відходи тканини не кидати на підлогу, а складати у призначеному для цього місці.

7. При виконанні усіх ручних робіт користуватися потрібно наперстком.

8. Передавати голку вперед вушком.

9. Не користуватися іржавою, тупою голкою.

10. Передавати ножиці вперед кільцями.

11. Тримати леза ножиці закритими.

12. Стежити при виконанні робіт, щоб пальці лівої руки не потрапили під лезо ножиць.

14. По закінченню роботи інструменти і пристосування необхідно скласти у відведене для цього місце.

15. Вимкнути місцеве освітлення.

16. Старанно прибрати своє робоче місце.

17. Якщо Ви одержали травму, опік зверніться негайно за медичною допомогою.

Слід довести до відома майстра про те, що трапилося, майстра.

«Техніка безпеки при виконанні машинних робіт».

1. Працюючий на швейній машині повинен строго дотримуватись безпечних умов праці.

При невмілому і неуважному ставленні до роботи на зшивних і спеціальних машинах працюючий зазнає сам та ті, хто поруч, небезпеки (проколи пальців машинною голкою, попадання осколків ґудзиків і голок в очі).

2. Стати до роботи на зшивних спеціальних швейних машинах можна тільки після проведення первинного інструктажу на робочому місці.

3. Перед початком роботи необхідно перевірити справність машини, а у разі виявлення неполадок викликати механіка.

4. Забороняється працювати без гумового килимка на металеві педалі.

5. При виконанні роботі на спеціальній краєобметувальній машині пальці рук необхідно тримати на краю платформи машини.

6. Щоб уникнути травм, роботу на швейній машині потрібно починати плавним натисканням на педаль.

7. Щоб волосся не потрапило до машини та запобігти удару ниткопритягувача, не варто нахилятися дуже низько до машини.

8. Нитки та клаптики, що випадково потрапили до привідного механізму, діставати тільки при вимкненому електродвигуні.

9. Не гальмувати рукою махове колесо машини, щоб уникнути травмування рук.

10. Не доторкатися до голки, не відривати і не знімати детальні й запобіжні пристосування на ходу машини.

11. Спрацьовані та зламані голки не кидати на підлогу, а складати у визначене місце.

12. При роботі не відволікатися самому і не відвертати увагу інших.

13. Утримувати в чистоті та порядку робоче місце.

14. Перед тим, як залишити своє робоче місце, необхідно вимкнути машину.

15. Неправильне розташування рук під час роботи на швейні машині може призвести до проколювання пальців голкою і травмування рук частинами машини, що рухаються.

16. Змащувати, чистити машину, міняти голку, надівати ремінь на шків машини, втягувати верхню нитки необхідно тільки при вимкненому електродвигуні, знявши ноги з педалі.

17. Забороняється класти ножиці та інші предмети біля частин машини, що рухаються.

18. При роботі на ґудзиковій машині необхідно користуватися захисним екраном.

19. Не працювати без взуття, щоб уникнути травмування ніг.

20. Стежити за чистотою свого робочого місця, не розкидати нитки, булавки, бобіни й інші предмети, зберігати їх у призначеному для цього місці.

21. Після закінчення роботи прибрати робоче місце.

22. Якщо Ви отримали травму, зверніться до медпункту, попередьте адміністрацію.

Інструкція з техніки безпеки при виконанні волого - теплових робіт

1. Необхідно приступати до виконання робіт у халаті, застебнутому на всі ґудзики. Волосся підібрати під головний убір. Надіти спеціальне взуття.

2. Робота з електропраскою потребує бути дуже уважним. При неправильному i невмілому поводженню з нею можна травмувати себе (ураження електричним струмом, опіки рук тощо).

3. До початку роботи необхідно перевірити ізоляцію шнура, чи немає на ньому не зaiзольованих ділянок, а також положення праски на пiдставцi. Слід пам'ятати, що через несправність iзоляцiї шнура можна отримати ураження електричним струмом.

4. Перевірте справність обладнання, заземлення, електровiтлення , наявнicть діелектричного килимка.

5. Для вмикання i вимикання електропраски беруть рукою корпус вилки, а не електрошнур.

6. Не можна допускати падіння праски, перекручування шнура з утворенням

петель i вузлів, перегріву праски.

7. Забороняється охолоджувати перегріту праску зануренням її у воду або за допомогою пульверизатора, тому що можна отримати опік рук i обличчя.

8. Забороняється ставити праску на електрошнур - при поганій ізоляції можна отримати опік рук i ураження електричним струмом.

9. Забороняється користуватися несправною праскою, самостійно ремонтувати праску i електропроводку.

10. При роботі з електропраскою необхідно мати під ногами гумовий килимок.

11. По закінченню роботи електроживлення прасувальних столів повинно бути вимкнуто.

12. У разі травмування i опiкiв необхідно негайно звернутися до медпункту.

13. Необхідно стежити за поступовим нагріванням праски, щоб вона не перегрівалася.

14. Не перевipяйте нaгpiв праски пальцями. Якщо праска перегрілася, охолодити її можна, проводячи по пологому пропрасовувачу.

15. Зволожувати тканину і деталі слід тільки з пульверизатора.

16. Щоб уникнути пожежі, необхідно вимкнути праску по закінченню роботи.

17. Помітивши несправність праски або окремих її частин, що проводять електричний струм, необхідно терміново вимкнути її від електромережі та викликати майстра.

Теоретичні та практичні відомості.

Обладнання,матеріали, інструменти та пристрої.

Швейна машина -1; прасувальний стіл з праскою – 1; гвинтовий стілець – 1;ножиці – 1; сантиметрова стрічка -1; наперсток – 1; нитки – 2; лінійка або трикутник – 1; крейда, мило -1; голочниця зі швейними голками та кравецькі булавки – 1; деталі крою – 3; допоміжне лекало-1.

Обробка двомовного рукавів з передніми та ліктьовими швами при виготовленні верхнього одягу.

  1. Рукав – вузол швейного виробу, що закриває руку.

Зовнішній вигляд рукавів різноманітний. За покроєм рукава бувають: вишні. Суцільно кроєні з пілочкою та спинкою, реглан. За конструкцією – одношовні, двомовні, тришовні.

Рукава мають різноманітне оздоблення: рельєфні шви, виточки, склади, шлиці (відлітні, виточні, відкриті), а також хлястики, пати та манжети.

  1. Верхня частина рукава пальто має такі зрізи та конструктивні лінії:

  • Ліктьовий зріз 1-2;

  • Зріз окату 2-3;

  • Передій зріз 3-4;

  • Зріз низу 4-1;

  • Лінія переднього перекату 5;

  • Лінія ліктьового перекату 6;

  • Лінія перегину низу 7;

  • Контрольні позначки 8.

  1. Нижня частина рукава пальта має такі зрізи та конструктивні лінії:

  • Ліктьовий зріз 1-2;

  • Зріз окату 2-3;

  • Передній зріз 3-4;

  • Зріз низу4-1;

  • Лінія перегину низу 5;

  • Контрольні позначки 6.

  1. Прокладка у низ рукава з клейовим покриттям завширшки 50-60мм викроюються за формою низу рукава. Необхідна прокладка для ущільнення та підтримання форми низу рукава.

  1. Складіть верхню та нижню частини рукава лицьовими сторонами всередину, вирівнюючи передні зрізи. Зшийте передній зріз рукава з боку верхньої частини швом завширшки 10мм, суміщуючи контрольні позначки.

  1. Розкладіть рукав на прасувальному столі нижнього частиною до себе. Розпрасуйте передній шов рукава до повного прилягання зрізу, застосовуючи спеціальну колодку.

  1. Позначте ширину підгину низу рукава за допомогою лекала. Підріжте нерівності нижнього зрізу рукава.

  1. Накладіть на виворітну сторону рукава клейову прокладку, відступаючи від лінії перегину низу 1-2мм і не доходячи до ліктьових зрізів

  2. 5-7мм. Приєднайте клейову прокладку по низу рукава за допомогою праски.

  1. Накладіть клейову плівку на клейову прокладку, не доходячи до ліктьових зрізів 30-40мм.

  1. Заметайте низ рукава, відступаючи від лінії підгину низу 10-15мм.

  1. Запрасуйте низ рукава, застосовуючи пропрасовувач.

  1. Складіть верхню та нижню частини рукава лицьовими сторонами всередину, вирівнюючи зрізи та надсічки. Зшийте ліктьовій зріз рукава з боку нижньої частини швом завширшки 10мм. Зробіть посадку верхньої частини рукава в області ліктя на 5-7мм.

  1. Одягніть рукав на спеціальну колодку. Попередньо зволожуючи припуски на шви, припрасуйте шов до повного прилягання зрізів. Зніміть рукав з спеціальної колодки.

  2. Заметайте низ рукава в області ліктьового шва.

  3. Припрасуйте готовий рукав з виворітної сторони через зволожений пропрасовувач, вклавши всередину рукава спеціальну подушку. Припрасуйте також підгин низу рукава в області ліктьового шва.

  4. Виверніть рукава на лицьову сторону. Так само обробіть другий рукав.

  5. Перевірте правильність з’єднування передніх та ліктьових зрізів рукава. Розкладіть рукава на столі нижньою частиною вгору. Зверніть увагу на паралельність ліній передніх перекатів та суміщення зрізів по низу рукава.

Питання до самоконтролю:

  1. Питання: Як та по якій частині рукава зшивають ліктьові зрізи?

Відповідь: Складіть верхню та нижню частини рукава лицьовими сторонами всередину, вирівнюючи зрізи та надсічки. Зшийте ліктьовій зріз рукава з боку нижньої частини швом завширшки 10мм. Зробіть посадку верхньої частини рукава в області ліктя на 5-7мм.

  1. Питання: Які зрізи має нижня частина рукава?

Відповідь: Нижня частина рукава пальта має такі зрізи та конструктивні лінії:

- Ліктьовий зріз 1-2;

- Зріз окату 2-3;

- Передній зріз 3-4;

- Зріз низу4-1;

- Лінія перегину низу 5;

- Контрольні позначки 6.

  1. Питання: Як розпрасовують ліктьовий шов?

Відповідь: На спеціальній колодці. Попередньо зволожуючи припуски на шви, припрасуйте шов до повного прилягання зрізів. Зніміть рукав з спеціальної колодки.

  1. Питання: Як та яку прокладку застосовують по низу рукава,навіщо?

Відповідь: Прокладка у низ рукава з клейовим покриттям завширшки 50-60мм викроюються за формою низу рукава. Необхідна прокладка для ущільнення та підтримання форми низу рукава.

Накладіть на виворітну сторону рукава клейову прокладку, відступаючи від лінії перегину низу 1-2мм і не доходячи до ліктьових зрізів 5-7мм. Приєднайте клейову прокладку по низу рукава за допомогою праски.

  1. Питання: Які зрізи має верхня частина рукава?

Відповідь: 2. Верхня частина рукава пальто має такі зрізи та конструктивні лінії:

- Ліктьовий зріз 1-2;

- Зріз окату 2-3;

- Передій зріз 3-4;

- Зріз низу 4-1;

- Лінія переднього перекату 5;

- Лінія ліктьового перекату 6;

- Лінія перегину низу 7;

- Контрольні позначки 8.

  1. Питання: Що таке рукав?

Відповідь: Рукав – вузол швейного виробу, що закриває руку.

Зовнішній вигляд рукавів різноманітний. За покроєм рукава бувають: вишні. Суцільно кроєні з пілочкою та спинкою, реглан. За конструкцією – одношовні, двомовні, тришовні.

  1. Питання: Як перевірити правильність з’єднання передніх та ліктьових зрізів рукава?

Відповідь: Перевірте правильність з’єднування передніх та ліктьових зрізів рукава. Розкладіть рукава на столі нижньою частиною вгору. Зверніть увагу на паралельність ліній передніх перекатів та суміщення зрізів по низу рукава.

Алгоритм виконання двомовного рукавів з передніми та ліктьовими швами при виготовленні верхнього одягу.

з/п

Операція

Графічне зображення. Операції. Технічні

Умови виконання

1

  1. Рукав – вузол швейного виробу, що закриває руку.

Зовнішній вигляд рукавів різноманітний. За покроєм рукава бувають: вишні. Суцільно кроєні з пілочкою та спинкою, реглан. За конструкцією – одношовні, двомовні, тришовні.

Рукава мають різноманітне оздоблення: рельєфні шви, виточки, склади, шлиці (відлітні, виточні, відкриті), а також хлястики, пати та манжети.

2

2. Верхня частина рукава пальто має такі зрізи та конструктивні лінії:

- Ліктьовий зріз 1-2;

- Зріз окату 2-3;

- Передій зріз 3-4;

- Зріз низу 4-1;

- Лінія переднього перекату 5;

- Лінія ліктьового перекату 6;

- Лінія перегину низу 7;

- Контрольні позначки 8.

3

3. Нижня частина рукава пальта має такі зрізи та конструктивні лінії:

- Ліктьовий зріз 1-2;

- Зріз окату 2-3;

- Передній зріз 3-4;

- Зріз низу4-1;

- Лінія перегину низу 5;

- Контрольні позначки 6.

4

4. Прокладка у низ рукава з клейовим покриттям завширшки 50-60мм викроюються за формою низу рукава. Необхідна прокладка для ущільнення та підтримання форми низу рукава.

5

  1. Складіть верхню та нижню частини рукава лицьовими сторонами всередину, вирівнюючи передні зрізи. Зшийте передній зріз рукава з боку верхньої частини швом завширшки 10мм, суміщуючи контрольні позначки.

6

  1. Розкладіть рукав на прасувальному столі нижнього частиною до себе. Розпрасуйте передній шов рукава до повного прилягання зрізу, застосовуючи спеціальну колодку.

7

  1. Позначте ширину підгину низу рукава за допомогою лекала. Підріжте нерівності нижнього зрізу рукава.

8

  1. Накладіть на виворітну сторону рукава клейову прокладку, відступаючи від лінії перегину низу 1-2мм і не доходячи до ліктьових зрізів 5-7мм. Приєднайте клейову прокладку по низу рукава за допомогою праски.

9

  1. Накладіть клейову плівку на клейову прокладку, не доходячи до ліктьових зрізів 30-40мм.

10

  1. Заметайте низ рукава, відступаючи від лінії підгину низу 10-15мм.

11

  1. Запрасуйте низ рукава, застосовуючи пропрасовувач.

12

  1. Складіть верхню та нижню частини рукава лицьовими сторонами всередину, вирівнюючи зрізи та надсічки. Зшийте ліктьовій зріз рукава з боку нижньої частини швом завширшки 10мм. Зробіть посадку верхньої частини рукава в області ліктя на 5-7мм.

13

  1. Одягніть рукав на спеціальну колодку. Попередньо зволожуючи припуски на шви, припрасуйте шов до повного прилягання зрізів. Зніміть рукав з спеціальної колодки.

14

  1. Заметайте низ рукава в області ліктьового шва.

15

  1. Припрасуйте готовий рукав з виворітної сторони через зволожений пропрасовувач, вклавши всередину рукава спеціальну подушку. Припрасуйте також підгин низу рукава в області ліктьового шва.

16

  1. Виверніть рукава на лицьову сторону. Так само обробіть другий рукав.

17

  1. Перевірте правильність з’єднування передніх та ліктьових зрізів рукава. Розкладіть рукава на столі нижньою частиною вгору. Зверніть увагу на паралельність ліній передніх перекатів та суміщення зрізів по низу рукава.

Тести № 6

Зміст тестів, практичних завдань

Відповідь

Оцінка майстра

Оберіть правильний, на ваш погляд, варіант відповіді.

  1. Для обробки рукавів необхідно мати такі деталі:

а)верхню та нижню;

б)середню та бічну;

в)ліктьову та верхню.

2. По якій частині рукава зшивають ліктьові зрізи:

а)верхній;

б)нижній;

в)середній?

3. Які зрізи має нижня частина рукава:

а)нижній, верхній, ліктьовий;

б)нижній, передній, середній;

в)нижній, ліктьовий, передній та окату?

4. Ліктьовий шов розпрасовують на:

а)подушці;

б)універсальній колодці;

в)спеціальні колодці.

5. Щоб зробити прокладку по низу рукава застосовують:

а)підкладку;

б)оздоблювальну тканину;

в)флізелін.

Знає Не знає

Дайте усні відповіді на запитання

  1. Що таке рукава?

  2. Назвіть зрізи та конструктивні лінії верхньої та нижньої частин рукава.

  3. Як зшити передні зрізи рукава?

  4. Як зшити ліктьові зрізи рукава?

  5. Як перевірити правильність з’єднування передніх та ліктьових зрізів рукава?

Виконайте практичне завдання

Обробіть двошовний рукав з переднім та ліктьовим швами.

Знає

Не знає

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Мовленнєва майстерність педагога Нової української школи. Вербальний і невербальний імідж»
Вікторія Вікторівна Сидоренко
36 годин
590 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.