Тема: « Seasons ».Конспект уроку в 3 класі

Опис документу:
Мета: ознайомити дітей з новими лексичними одиницями і граматичною структурою I like; відпрацювати структуру I like ; формувати практичні навички оволодіння лексикою; удосконалити вміння усного мовлення; виховувати любов до вивчення англійської мови, наполегливість, колективізм.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Тема: « Seasons »

Мета: ознайомити дітей з новими лексичними одиницями і граматичною структурою I like; відпрацювати структуру I like ; формувати практичні навички оволодіння лексикою; удосконалити вміння усного мовлення; виховувати любов до вивчення англійської мови, наполегливість, колективізм.

Обладнання: підручник, проектор, презентація.

Хід уроку

  1. Організація класу

Hello children! Nice to see you today. I’m your English teacher.

2.Введення в мовне середовище

-What day is it today?

-What date is it today?

-What is your name?

-How old are you?

Look! Today we have guests. They are Tom and Marry.

-Repeat

Children like all seasons. Взимку, катаючись на ковзанах, у них замерзають ручки. Для того щоб зігрітись, вони гріють іх подихом ось так : [w]- [w]-[w]

Repeat : well, welcome, winter, white. Welcome white winter! – Ласкаво просимо, зимо!

[n]- цей звук прийшов з французької мови.

Repeat – spring, sing, morning. Morning! Sing! It’s spring!

[u] letter u дає звук [а]

Repeat - Run, jump, fun, funny, summer, come, country.

[ o] – walk, draw, watch, wash, autumn. Walk! Watch! Draw autumn!

3.Фонетична хвилинка

Repeat and translate

Spring is green

Summer is bright

Autumn is yellow

Winter is white

  • What seasons do you know?

  • -What colour is , autumn, spring, winter?

  • What is summer?

4. Повідомлення теми і мети уроку

5. Вивчення нового матеріалу

Tom likes all 4 seasons. He wants to tell you why does he likes all seasons.

6. Фізхвилинка

Діалогічне мовлення

-Do you like…..?

Yes I do/ No I don’t

  • Why do you like….?

Because I can…. and…..

Вивчення нової лексики

What is it? The sun – сонце. А для того аби сказати сонячно, добавляємо буквосполучення ny= sunny

Cloud+ y=cloudy

Rain+y=rainy

Wind+y=windy

Для того щоб описати погоду, використовуємо конструкцію It s.

-What is it? Snow. Як сказати сніжно, використовуючи конструкцію? Its snowy.

Сьогодні ми навчимося говорити яка погода нам подобається а яка ні, використовуючи дієслово like.

I like winter We like winter

He likes winter You like winter

She likes winter They like winter

It likes winter

Tell what season do you like and what season you don’t like

7. Робота в зошиті

Translate

-Восени дощить – It’s ……. In autumn (rainy)

-Взимку сніжно – It’s ….. in winter ( snowy)

-Навесні хмарно – It’s…… in spring (cloudy)

-Влітку сонячно – It’s sunny in summer

8. Підсумок

-Про що говорили на уроці?

- Translate – зима, літо, осінь, весна.

9.Оцінювання

10. Домашнє завдання

Написати 3 речення про сьогоднішню погоду

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Правове регулювання освіти осіб з особливими потребами»
Байталюк Ольга Михайлівна
24 години
490 грн