Презентація до теми:" Я ДОСЛІДЖУЮ СІЛЬ ТА ЦУКОР" 2 клас
НА перших слайдах можна побачити організаційний момент ,який допоможе літям налаштуватися на урок. Далі йде повторення попереднього матеріал. Наступні слайди більше детально розповідаю про цукор, чи може бути шкідливий чи ні та його види. Та про сіль, її види та чи можна вживати надмірно сіль. Також у презентації є порівння солі та цукру.І на закінчення гра та рефлексія .







































