Вчити здобувачів освіти дбати про своє здоров'я; сприяти здоровому способу життя учнів; розвивати уважність, спостережливість; виховувати позитивне ставлення до спорту. Щоб кожен запам'ятав з дитинства, що без здоров'я людина не може бути щасливою. Необхідно усе життя берегти своє здоров'я, любити себе, берегти, виконувати корисні поради лікарів.



















