Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Підвищення кваліфікації та атестація педагогічних працівників ЗДО і ЗЗСО за новим профстандартом
»
Взяти участь Всі події

Суспільно - географічний процес

Географія

11.06.2019

503

6

0

Опис документу:
Зміст поняття "суспільно-географічний процес" визначається відповідно до предметної області суспільної географії. Суспільна географія — наука про територіальну організацію суспільства. Більш деталізовано цей процес охоплює динамічні.....
Перегляд
матеріалу
Отримати код

суспільно-географічний процес

1.Зміст поняття "суспільно-географічний процес" визначається відповідно до предметної області суспільної географії. Суспільна географія — наука про територіальну організацію суспільства. Більш деталізовано цей процес охоплює динамічні закономірності поширення по земній поверхні природно-ресурсного середовища, населення з його соціальною сферою та господарством, а також розвиток просторових поєднань природи — населення — господарства. Суспільно-географічний процес характеризує закономірності розміщення основних компонентів географічного середовища у динаміці: в змінах, тенденціях розвитку. Суспільно-географічний процес орієнтований також на глибоке розуміння форм територіальної організації суспільства, їх змін і розвитку відносно до прогресивної еволюції світової цивілізації та поступального ускладнення форм і методів господарського освоєння території.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.