Створення багатофункціонального осередку «МедіаHUB»

Психологія

30.06.2021

58

0

0

Опис документу:
Школа – це праця, школа – це знання, школа – це перемоги та неповторне освітнє середовище. Тому учні та педагоги Бахмутського НВК № 11 перетворили звичайне шкільне фойє на на місце активного спілкування та відпочинку, цікавого та пізнавального дозвілля для дітей різних вікових груп. Саме у цьому просторі буде здійснювати свою роботу власний кіноклуб медіапросвіти з прав людини «Тримай меседж» у рамках всеукраїнського проєкту «Мережа DOCU/КЛУБів».
Перегляд
матеріалу
Отримати код


Створення багатофункціонального осередку «МедіаHUB»

в Бахмутському НВК № 11Школа – це праця, школа – це знання, школа – це перемоги та неповторне освітнє середовище. Тому учні та педагоги Бахмутського НВК № 11 перетворили звичайне шкільне фойє на на місце активного спілкування та відпочинку, цікавого та пізнавального дозвілля для дітей різних вікових груп. Саме у цьому просторі буде здійснювати свою роботу власний кіноклуб медіапросвіти з прав людини «Тримай меседж» у рамках всеукраїнського проєкту «Мережа DOCU/КЛУБів».

Створення цього простору стало можливим завдяки участі у

міському конкурсі проєктів, розроблених інститутами громадського суспільства, фінансовій підтримці Бахмутської міської ради за сприянням громадської організації «Бахмутський міський фонд захисту дітей «Мрія».

На святі великої шкільної родини були присутні директорка НВК Олена Лавренко та керівниця громадської організації «Бахмутський міський фонд захисту дітей «Мрія».

Автори проєкту - Олена Подопригора, заступниця директора з ВР, та Ірина Махник, педагог-організатор, - наголосили присутнім, що новий мультифункційний простір, наповнений сучасними елементами, а саме зручними меблями, диванами, столиками для ігор, сучасною мультимедійною технікою, створюватиме позитивну атмосферу емоційного релаксу та підвищить рівень комфортності освітнього середовища закладу, дозволить проводити позаурочні заходи, засідання різноманітних клубів, творчих зустрічей.

Цільова аудиторія проєкту «МедіаHUB» - учні, педагоги школи та міста, батьки, відвідувачі, гості, члени DocuКлуба «Тримай меседж», члени ГО «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських», медіатори шкільної служби порозуміння «Крок назустріч».

Також увазі присутніх була представлена кінострічка із колекції Міжнародного кінофестивалю Docudays UA «Габрієль повідомляє з чемпіонату світу», яку переглянули учні разом із педагогами. Фільм режисера Ельс ван Дриля розповідає про бразильського хлопчика Габріеля, який знімає репортаж про негативні наслідки від проведення чемпіонату світу з футболу, що пройшов у його країні. Щоб привезти сотні тисяч уболівальників на футбольний стадіон, влада розпочинає прокладання залізниці прямо через квартал, у якому живе Габріель. Він обурений ситуацією, що склалася, тому намагається захистити свої права та права своїх близьких та рідних.

Глядачі із захопленням спостерігали за головним героєм фільму, за його ініціативністю і наполегливістю. Саме тому після перегляду активно відповідали на питання практичного психолога Катерини Афанасенко та педагога соціального Анастасії Куницької висловлювали свої думки, враження, звернули увагу на порушення прав дітей, право на житло, на відпочинок та дозвілля, а також на власну думку, яку дорослі мають взяти до уваги, якщо йдеться про інтереси дітей.

Важливо для учнівської аудиторії також те, що герої фільму, і Габріель, і Веслі, - їхні однолітки. Вони, не чекаючи допомоги та фінансування уряду, спонсорів, беруть ініціативу в свої руки, організовують дозвілля власними силами.

Впевнені, що кіноклуб буде виконувати широке коло завдань. Учні зможуть дивитися тематичні фільми (під час вивчення художніх творів української та зарубіжної літератури). Також у них буде можливість у стінах школи в невимушеній комфортній обстановці знайомитися з сучасним кінопродуктом: науково-популярними, документальними та художніми стрічками про наше минуле, історію, культуру, традиції. Зокрема і кінострічками, у яких розповідається про основні права і свободи громадян, дотримання принципів демократії, гідності, свободи, людяності

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.