Цільова аудиторія: учні 7-11 класів.
Мета:
викликати у дітей інтерес до природничих наук, зокрема, фізики;
мотивувати учнів до проектно-дослідницької діяльності;
Захід проводили під час STEAM-тижня. Фізика - це саме той предмет, який розвиває творчі можливості, тому що розвиває логічне мислення, уміння спостерігати, робити висновки, висувати гіпотези, знаходити вирішення складних завдань. STEM та експериментальна робота привчає учнів до майбутньої наукової діяльності чи просто формує життєві компетентності, необхідні у дорослому житті.
Знати точні науки – це бути на крок попереду, це розуміти навколишній світ на іншому рівні, це відчувати красу та гармонію природи, подану математичними та фізичними формулами.
Фізика – це наука про природу. Складна, але така цікава наука! Фізика – навколо нас, куди не глянь! Тому сьогодні запрошуємо вас на майстерки! У вас буде можливість провести цікаві фізичні досліди із підручних матеріалів.
Отож, запрошуємо фізиків–експериментаторів, до фізичної лабораторії!
Кожна група учнів проведе дослід й презентує його для однокласників, а також пояснить його. Обов’язковою умовою є дотримання правил техніки безпеки.

