За цей період збільшилася кількість радгоспів ( з 935 у 1950). За розмірами вони були більшими ніж колгоспи, у 2-3 рази. Посівна площа їх становила у 1965 16 відсотків загальної посівної площі. Концентрація виробництва поєднувалася з спеціальністю. У 1965 р.в Україні займалися відгодівлею худоби, близько 800 радгоспів на вирощуванні овочів, спеціалізувалися на м'ясі птиці на радгоспах. Колгоспи і радгоспи України були рентабельними. Створювалися виробничі колгоспно- радгоспів управління,що об'єднувалися 2-3 райони. Це ускладнювало виробництво, викликало нові труднощі і проблеми.











