Бібліотека

Стаття "ЗАСОБИ БАТЬКІВСЬКОГО КОНТРОЛЮ"

Опис документу:
ЯК КОМП'ЮТЕР ДОПОМОЖЕ ЗА ВСІМ ПРОСТЕЖИТИ БЕЗ НАГЛЯДУ БАТЬКІВ? ОБМЕЖЕННЯ АКТИВНОСТІ ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ; ОБМЕЖЕННЯ ЧАСУ, ПРОВЕДЕНОГО ДИТИНОЮ ЗА КОМП'ЮТЕРОМ; ВСТАНОВЛЕННЯ ЗАБОРОНИ НА ДОСТУП ДІТЕЙ ДО ОКРЕМИХ ІГОР; ВСТАНОВЛЕННЯ ЗАБОРОНИ НА ВИКОРИСТАННЯ ДІТЬМИ ОКРЕМИХ ПРОГРАМ; ОБМЕЖЕННЯ КОЛА ЛЮДЕЙ, З ЯКИМИ ДІТИ МОЖУТЬ СПІЛКУВАТИСЯ; ДОВІРТЕ СТАРШИМ ДІТЯМ БІЛЬШЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Засоби батьківського контролю

Як комп'ютер допоможе за всім простежити без нагляду батьків?

Вам не обов'язково бути поряд з дітьми, коли вони переглядають сторінки в Інтернеті. Достатньо один раз налаштувати службу сімейної безпеки, яка буде контролювати дітей, коли ви зайняті. Надійна допомога для батьків, які хочуть бути впевненими у безпеці своїх дітей в Інтернеті – програми «батьківського контролю».

За допомогою програми «батьківського контролю» ви зробите всі необхідні налаштування комп'ютера або ноутбука. Ви також зможете вибрати час, впродовж якого діти можуть користуватися комп'ютером. У вільний час ви зможете переглядати звіт про активність дітей за комп'ютером і в мережі Інтернет.

Ви самі визначите сайти, ігри та програми, до яких діти можуть отримати вільний доступ і до яких доступ буде заборонений. Розвиваючі ігри, освітні та пізнавальні сайти, створені спеціально для дітей та корисні для дитини тільки допоможуть вам у вихованні та розвитку дітей.


ОТЖЕ, ЩО МОЖНА КОНТРОЛЮВАТИ ЗА ДОПОМОГОЮ ПРОГРАМИ «БАТЬКІВСЬКОГО КОНТРОЛЮ»?


ОБМЕЖЕННЯ АКТИВНОСТІ ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ

Можна вибрати сайти, виходячи з віку дитини, заборонити або дозволити завантаження файлів. Веб-фільтр оцінює контент сайтів і може блокувати ті з них, вміст яких визначено як небажаний. Блокуються в тому числі рекламні банери та посилання на небажану інформацію. За певними категоріями можна дозволити або блокувати доступ до певних сайтів.

ОБМЕЖЕННЯ ЧАСУ, ПРОВЕДЕНОГО ДИТИНОЮ ЗА КОМП'ЮТЕРОМ

Можна обмежити час, протягом якого дітям дозволено використовувати комп'ютер. Це не дозволить дітям користуватися комп'ютером протягом певного періоду (наприклад , вночі). Годинники доступу можна встановлювати для кожного дня тижня. Якщо час вийшов, а діти працюють за комп'ютером, відбувається автоматичний вихід із системи і діти не зможуть використовувати комп'ютер. Ви можете переглянути звіти про активність кожної дитини для того, щоб дізнатися, скільки часу вони проводять за комп'ютером.


ВСТАНОВЛЕННЯ ЗАБОРОНИ НА ДОСТУП ДІТЕЙ ДО ОКРЕМИХ ІГОР

Можна визначити в які ігри будуть грати діти та встановити дозвіл або заборону на доступ до окремих ігор. Ви можете вибрати допустиму вікову категорію ігор. Обмеження доступно і в популярній ігровій відеоприставці нового покоління Xbox. Xbox включає функції батьківського контролю, які допомагають обмежити можливості вашої дитини грати в невідповідні гри, а також переглядати невідповідні фільми на дисках DVD.

ВСТАНОВЛЕННЯ ЗАБОРОНИ НА ВИКОРИСТАННЯ ДІТЬМИ ОКРЕМИХ ПРОГРАМ

Можна заборонити дітям доступ до певних програмна вашому персональному комп'ютері. Наприклад, можна заборонити дитині доступ до програми для обліку фінансів (щоб він випадково не відчинив її або не зіпсував інформацію).

ОБМЕЖЕННЯ КОЛА ЛЮДЕЙ, З ЯКИМИ ДІТИ МОЖУТЬ СПІЛКУВАТИСЯ

Можна також обмежити доступ дітей до електронної пошти та обміну миттєвими повідомленнями, дозволивши спілкування тільки зі схваленими контактами.

ДОВІРТЕ СТАРШИМ ДІТЯМ БІЛЬШЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Для батьків, які готові довірити старшим дітям більше відповідальності, є параметр, який дозволяє отримувати доступ до всіх сайтів, але повідомляє про відвідування потенційно неприпустимих. Діти будуть знати, що ви дізнаєтеся про відвідування таких сайтів.

УВІМКНЕННЯ БАТЬКІВСЬКОГО КОНТРОЛЮ ДЛЯ СТАНДАРТНОГО ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ КОРИСТУВАЧА WINDOWS7

 1. Натисніть кнопку Пуск і виберіть пункт Панель керування.

 2. Після цього в розділі Облікові записи користувачів і безпека сім’ї клацніть Настроїти батьківський контроль для всіх користувачів. Якщо буде запропоновано ввести пароль адміністратора або підтвердити видалення, введіть пароль або надайте підтвердження.

 3. Клацніть мишею стандартний обліковий запис користувача, для якого потрібно настроїти батьківський контроль. Якщо стандартний обліковий запис користувача ще не настроєно, клацніть посилання Створити обліковий запис користувача, щоб настроїти новий обліковий запис.

Тепер у списку облікових записів ми бачимо ще одну. Я назвала цю запис іменем дитини.

 1. У розділі Батьківський контроль виберіть пункт Увімкнуто, задіяти поточні настройки.

 2. Обмеження часу.

 3. Ігри.

 4. Дозвіл або блокування певних програм.

ЯК СТВОРИТИ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС ДЛЯ ДИТИНИ В WINDOWS 10?

 1. Щоб отримати доступ до своїх облікових записів Windows 10, відкрийте меню “Пуск” та виберіть піктограму коліщатка.

 2. Клацніть на “Облікові записи”, щоб перейти до меню “Налаштування облікових записів”.

 3. Крім того, Ви можете отримати доступ до меню “Налаштування облікових записів”, відкривши меню “Пуск”, набравши “account” (“екаунт”) та вибравши опцію “Керувати своїм обліковим записом”.

 4. Виберіть вкладку “Сім’я та інші користувачі” зліва та натисніть значок плюс (+) поруч із пунктом “Додати члена сім’ї”.

 5. Виберіть “Додати члена”. Якщо у Вашої дитини є електронна адреса, введіть її тут і натисніть “Далі”. Якщо ні, ви можете натиснути “Створити адресу електронної пошти для дитини”, щоб створити для неї безкоштовний обліковий запис електронної пошти через Microsoft Outlook.

 6. Якщо Вашій дитині не виповнилося 13 років, її дитячий екаунт буде готовий до роботи. Якщо Ви створюєте обліковий запис для осіб старше 13 років, Ви можете встановити дату їх народження під час створення облікового запису.ЯК УПРАВЛЯТИ “БАТЬКІВСЬКИМ КОНТРОЛЕМ” У WINDOWS 10? 1. Для доступу до цього веб-сайту у вікні “Сімейні та інші користувачі” натисніть “Керувати налаштуваннями сім’ї в Інтернеті”.

 2. Виберіть “Активність” під будь-яким обліковим записом та ввімкніть перемикач “Звітність про діяльність”. Це дозволяє відстежувати активність цього облікового запису або через звичайні звіти електронною поштою, або повертаючись до цього меню в будь-який час.

 3. Після ввімкнення звітності про діяльність прокрутіть вниз, щоб дозволити додаткові обмеження на програми та ігри, веб-перегляд веб-сторінок та час екрану, натиснувши “Увімкнути обмеження” поруч із кожною функцією. Ви також можете натиснути вкладки вгорі сторінки, щоб отримати доступ, увімкнути та керувати будь-якою з цих функцій.


Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.