Війна застала людей по хуторах. Що пам'ятають люди про початок війни, то це страшний гул літаків. Вони неслися дуже низько над землею. Тепер селяни не пам'ятають,чиї це були літаки: наші чи німців. У селі німців не було. Іноді наїждали і росилали по дворах місцевих поліцаїв за домотканним полотном. Потім знову на довго зникали.






















