Мета :
1 Формування у учнів та студентів стійкого позитивного ставлення до процесів впровадження збору та сортування вторинної сировини з метою повторної переробки.
2 Поглибити знання учасників освітнього процесу про проблеми, пов'язані з накопиченням побутових відходів і необхідності їх сортування
3 Сприяти розвитку у учасників освітнього процесу екологічного мислення, привити дбайливе ставлення до навколишнього середовища.



























