Мета тренінгу - підвищити обізнаність підлітків про переваги й недоліки Інтернет-мережі та віртуального спілкування, стимулювання до живої реальної взаємодії з людьми, сформувати у кожного учасника тренінгу свідомий погляд на проблему Інтернет-залежності.














