Система уроків з англійської мови у 5 класі на тему "Шкільне життя"

Опис документу:
Система уроків, мета яких поповнити активний словниковий запас, активізувати граматичний матеріал з теми "Present Simple", розвивати навики монологічного та діалогічного мовлення, уміння сприймати на слух іншомовну інформацію на задану тему, удосконалювати навички читання та письма, збагачувати світогляд .

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Система уроків

англійської мови

у 5 класі

Вчитель

І. Р. Кулаковська

Урок № 1 Дата

Тема уроку : Вихідний день.

Освітньо – виховні завдання теми: створити комфортні умови для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.

Навчальна мета : дати учням поняття про утворення та вживання теперішнього неозначеного часу в англійській мові; активізувати новий лексичний матеріал по темі; удосконалювати навики читання.

Розвиваюча мета: розвивати мовну і слухову память; розвивати пізнавальний інтерес

Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

Хід уроку.

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

Привітання.

Т. Good morning, children! I am glad to see you! How are you? I’m fine, too. I see you look great. So, let’s begin our lesson. And now look around and say what are we going to speak about at the lesson today?

Повідомлення теми та мети уроку.

Т. The topic of our today’s lesson is “My Weekend”. By the end of the lesson you

will be able:

  • to identify the main ideas and details from the text for reading;

  • to use words and word combinations;

Warming up . Уведення в іншомовну атмосферу.

Look at the blackboard. You can see a poem. It will help us to practice sound [w]. Let’s read the poem after me.

Why do you cry,Willy?

Why do you cry?

Why, Willy? Why, Willy?

Why, Willy, why?

Учні читають вірш разом з учителем. Далі учитель витирає декілька слів. Учні знову читають вірш, згадуючи ті слова, що «зникли». Завдання триває, поки не «зникнуть» усі слова, а учні не вивчать цілий вірш.

Перевірка домашнього завдання. Коментар та виставлення оцінок.

ІІ. Основна частина уроку.

Подання та відпрацювання нового лексичного матеріалу. AB – ст.34 (Language Diary, впр. 2 )

Учитель вимовляє слова. Учні повторюють два-три рази і перекладають слова рідною мовою за допомогою вчителя.

Додатково вчитель записує на дошці та вводить такі лексичні одиниці

market, clothes, fruit, vegetable, stall, juggle, roller blade, sausage, tricks

Подання нового граматичного матеріалу . SBст.41 (Language Box )

Учні повторюють речення у таблиці за вчителем. Учитель звертає увагу на закінчення дієслів для третьої особи однини (-s) та формулює правила для дієслів, які набувають закінчення (-es) :

  • verbs ending in –sh and –ch, e.g. washes

  • verbs ending in –y, e.g. flies (but verbs ending in a vowel and y add (–s) to the y, e.g. plays, says, buys)

  • verbs go and do, e.g. does

Аудіювання. SB – ст.40 (впр. 1)

Background Information. Додаткова інформація.

Учитель записує на дошку та ознайомлює учнів з назвами найвідоміших ринків у Лондоні.

T: Portobello Market, Caledonian Market and Petticoat Lane are popular markets in London.

Перед прослуховуванням запису учитель зачитує учням запитання до тексту та варіанти відповідей на нього. Учні слухають запис, читають текст та обирають варіант відповіді на поставлене запитання.

T : There is a popular place in Portobello Road. Now, listen to the text and tell what place it is : park, supermarket, market.

Answer: c

Читання.

While-Reading Activity. Етап читання. SBст.40 (впр. 2)

Т. Next task is reading the text. You have to read this extract and then we should

do some exercises based on the story. But first we will listen the story.

Учні прослуховують запис до тексту , читають та перекладають текст. Учитель звертає увагу на дієслова, які використовуються для третьої особи однини.

Post-Reading Activity.Етап перевірки розуміння змісту тексту. SB – ст.40 (впр. 3)

Т. Next task is reading the statements . You have to decide if they are true or false. Correct them if they are false.

Учні самостійно читають речення та виправляють невірну інформацію на ту, яка відповідає прочитаному тексту. Вправа виконується усно.

Answers:

2. true; 3. true; 4. false (Jenny's favourite stall sells jeans)

false (At twelve o’clock they go to the hot dog stall);6. true

ІІІ. Заключна частина уроку.

Завдання додому та інструктаж про виконання .

ABст.34 (Language Diary, впр. 2 ) Записати у словник та вивчити слова

ABст.35 ( впр. 2 )

Підведення підсумків та виставлення оцінок за роботу на уроці.

T. Thank you very much for your active work. You have done a lot of work. And I believe all of you realized, that weekend is a great fun.

Урок № 2 Дата

Тема уроку :Плани на вихідні. Present Simple

Освітньо – виховні завдання теми: створити комфортні умови для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.

Навчальна мета : закріпити знання учнів про побудову ствердних речень у часі Present Simple; повторити й активізувати лексику з теми My Weekend; удосконалювати мовні навички (побудова речень, вживання теперішнього неозначеного часу);

Розвиваюча мета: розвивати мовну здогадку, готовність до практичного застосування знань; розвивати навики аудіювання;

Тип уроку: урок застосування отриманих умінь і навичок на практиці.

Хід уроку.

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

Привітання.

Т. Good morning, children! I am glad to see you! How are you? I’m fine, too. I see you look great. So, let’s begin our lesson. And now look around and say what are we going to speak about at the lesson today?

Повідомлення теми та мети уроку.

Т. The topic of our today’s lesson is “ Present Simple ”. By the end of the lesson you

will be able:

  • to form correct sentences in Present Simple Tense

  • to use words and word combinations for topic My Weekend;

Warming up . Уведення в іншомовну атмосферу.

Look at the blackboard. You can see a poem. It will help us to practice sound [w]. Let’s read the poem after me.

Why do you cry,Willy?

Why do you cry?

Why, Willy? Why, Willy?

Why, Willy, why?

Учні читають вірш разом з учителем. Далі учитель витирає декілька слів. Учні знову читають вірш, згадуючи ті слова, що «зникли». Завдання триває, поки не «зникнуть» усі слова, а учні не вивчать цілий вірш.

Перевірка домашнього завдання. Коментар та виставлення оцінок.

Учитель фронтальним опитуванням перевіряє вивчення учнями нових слів та виконання вправи ABст.35 ( впр. 2 )

ІІ. Основна частина уроку.

Відпрацювання лексико-граматичного матеріалу SBст. 41 (впр. 4)

Учитель зачитує речення-зразок та пояснює виконання вправи. Учні опрацьовують вправу самостійно, обираючи правильний варіант дієслова. Учитель звертає увагу на дієслова, які використовуються для третьої особи однини.

T: Your task is to complete the exercise working individually, circling the correct form of the verbs.

Answers: 2 walks, 3 meet,4 sells, 5 buys, 6 love

Читання та аудіювання.

SBст.41 (впр. 5)

Один з учнів зачитує та перекладає речення-зразок. Далі учні працюють у парах: читають усі речення та розміщують їх у правильному порядку. Учитель вмикає запис, учні перевіряють правильність виконання вправи. Учитель звертає увагу на дієслова, які використовуються для третьої особи однини.

T: Your next task is to read the sentences and put them in the correct order. Then you will listen to the recording and check your answers.

Answers: a 4, c 5, d 3, e 2

SBст.41 (впр. 6)

Перед тим як прослухати запис, учні ознайомлюються з інформацією у таблиці. Учні слухають запис двічі та записують час для кожної дії у таблиці. Двоє учнів виконують вправу біля дошки. Учитель перевіряє правильність виконання вправи. Учитель звертає увагу на дієслова, які використовуються для третьої особи однини.

T: Before listen to the recording for the next exercise, read please through the activities in the chart. You will listen to the recording twice. Your task is to write the time in the chart.

Розвиток умінь мовлення. SBст.41 (впр. 7)

Учні складають усні повідомлення, використовуючи інформацію з попередньої вправи SBст.41 (впр. 6). Учитель звертає увагу на дієслова, які використовуються для третьої особи однини.

ІІІ. Заключна частина уроку.

Завдання додому та інструктаж про виконання .

Створити усне повідомлення My Weekend (5-6 речень) та презентацію до нього (слайди на планшеті, малюнки чи фотографії.)

Підведення підсумків та виставлення оцінок за роботу на уроці.

T. Thank you very much for your active work. You have done a lot of work. And I believe all of you realized, that weekend is a great fun.

Урок № 3 Дата

Тема уроку : Школа. Мої улюблені предмети.

Освітньо – виховні завдання теми: створити комфортні умови для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.

Навчальна мета : дати учням поняття про утворення та вживання заперечних речень у теперішньому неозначеному часі в англійській мові; активізувати новий лексичний матеріал по темі; удосконалювати навики читання.

Розвиваюча мета: розвивати мовну і слухову память; викликати позитивне ставлення до навчання.

Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

Хід уроку.

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

Привітання.

Т. Good morning, children! I am glad to see you! How are you? Today you will learn new words, listen and read about school and lessons.

Повідомлення теми та мети уроку.

Т. The topic of our today’s lesson is “School. My favourite subjects at school”. By the end of the lesson you

will be able:

  • to identify the main ideas and details from the text for reading;

  • to use words and word combinations;

Warming up . Уведення в іншомовну атмосферу.

Look at the blackboard. You can see a tongue twister. It will help us to practice sound [b]. Let’s read the tongue twister after me.

A big bug bit the little beetle but the little beetle bit the big bug back

Учні читають скоромовку разом з учителем. Далі учитель витирає декілька слів. Учні знову читають скоромовку, згадуючи ті слова, що «зникли». Завдання триває, поки не «зникнуть» усі слова, а учні не вивчать цілу скоромовку.

Перевірка домашнього завдання. Коментар та виставлення оцінок.

Декілька учнів демонструють свої презентації та усні повідомлення до них.

ІІ. Основна частина уроку.

Подання та відпрацювання нового лексичного матеріалу. AB – ст.36 (Language Diary, впр. 2 )

Учитель вимовляє слова. Учні повторюють два-три рази і перекладають слова рідною мовою за допомогою вчителя.

Додатково вчитель записує на дошці та вводить такі лексичні одиниці

cake, cool, drink, know, minus, plus ,revise, tea, understand, work

Подання нового граматичного матеріалу . SBст.43 (Language Box )

Учитель пояснює значення допоміжних слів do/does при утворенні заперечних речень, а також утворення короткої форми цих дієслів. Учитель читає речення , учні повторюють за вчителем.

T: look at the sentences in the box and pay attention to the short verb forms. Do in negative sentences is the auxiliary, not the verb, that carries the ending –es in the third person singular. Now, repeat the sentences after me.

Аудіювання. SB – ст.42 (впр. 1)

Учитель допомагає учням пригадати назви шкільних предметів, які згадувались на початку уроку. Завдання учнів – позначити назви шкільних предметів відповідними малюнками у вправі. Учні працюють у парах. Після виконання вправи учні слухають запис, повторюють назви предметів та слідкують за правильністю виконання завдання.

T: Look at the example item and the picture in exercise 1. Your next task is to match the school subjects and the pictures. To check your answers you will listen to the recording.

Answers : 2a, 3c, 4b, 5h, 6d, 7e, 8g

Читання.

While-Reading Activity. Етап читання. SBст.42 (впр. 2)

Учні прослуховують запис до тексту , читають та перекладають текст. Завдання учнів – виписати шкільні предмети, які близнюкам не подобаються, або яких вони не розуміють.

Т. Next task is reading the text. Write down the subjects the twins don’t like or don’t understand. But first of all let’s listen to the story.

Answers: Maths, Geography, Science, History, French

Post-Reading Activity. Етап перевірки розуміння змісту тексту. SB – ст.43 (впр. 3)

Т. Next task is to match the parts of the sentences according to the text. Please, work individually but you can compare the answers in pairs before checking answers as a class.

Учні самостійно зєднуюють частини речень та перевіряють відповіді у парах. Фронтальним опитуванням учитель перевіряє правильність виконання вправи.

Answers: 2e, 3a, 4d, 5c, 6b

ІІІ. Заключна частина уроку.

Завдання додому та інструктаж про виконання .

ABст.36 (Language Diary, впр. 2 ) Записати у словник та вивчити слова

ABст.36 ( впр. 2 ), ABст.37 ( впр. 4 )

Підведення підсумків та виставлення оцінок за роботу на уроці.

T. Thank you very much for your active work. You have done a lot of work. And I believe all of you realized, that English is very interesting and useful subject.

Урок № 4 Дата

Тема уроку :Мій розклад. Present Simple Negative.

Освітньо – виховні завдання теми: створити комфортні умови для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.

Навчальна мета : закріпити знання учнів про побудову заперечних речень у часі Present Simple; повторити й активізувати лексику з теми School Subjects; удосконалювати мовні навички (побудова речень, вживання теперішнього неозначеного часу);

Розвиваюча мета: розвивати мовну здогадку, готовність до практичного застосування знань; розвивати навики аудіювання та говоріння.

Тип уроку: урок застосування отриманих умінь і навичок на практиці.

Хід уроку.

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

Привітання.

Т. Good morning, children. Today you will write your timetable and will be able to talk about your favourite lessons and your friend’s favourite subjects at school.

Повідомлення теми та мети уроку.

Т. The topic of our today’s lesson is “ The Timetable ”. By the end of the lesson you

will be able:

  • to form correct negative sentences in Present Simple Tense

  • to use words and word combinations for topic The Timetable;

Warming up . Уведення в іншомовну атмосферу.

T: Look at the blackboard. You can see a tongue twister. It will help us to practice sound [b]. Let’s read the tongue twister after me.

A big bug bit the little beetle but the little beetle bit the big bug back

Учні читають скоромовку разом з учителем. Далі учитель витирає декілька слів. Учні знову читають скоромовку, згадуючи ті слова, що «зникли». Завдання триває, поки не «зникнуть» усі слова, а учні не вивчать цілу скоромовку

Перевірка домашнього завдання. Коментар та виставлення оцінок.

Учитель нагадує правила утворення заперечних речень у часі Present Simple та фронтальним опитуванням перевіряє вивчення учнями нових слів та виконання вправ AB – ст.36 ( впр. 2 ), AB – ст.37 ( впр. 4 )

ІІ. Основна частина уроку.

Відпрацювання лексико-граматичного матеріалу SBст. 43 (впр. 4)

Учитель дає інструкції до виконання вправи. Учні відзначають у таблиці шкільні предмети,які вони люблять () і ті,які їм не подобаються (x). Потім учні працюють у парах і заповнюють поле про улюблені предмети свого друга. Використовуючи сполучники but/and ,кожен учень складає 2-3 речення відповідно до інформації у таблиці.

T: Your task is to tick and cross the subjects you like and don’t like. Then work in pairs, copying the ticks and crosses of your friend into your table. After that tell us 2-3 sentences about your favourite subjects at school using but/and.

Аудіювання.

SBст.43 (впр. 6)

Учні читають розклад уроків близнюків на понеділок . Учитель вмикає запис двічі, а учні обирають варіант відповіді.

T: Your next task is to read through the list of lessons. Then listen to the recording and check your answers.

Answers: 2 Art, 3 Maths, 4 French, 5 Music

SB – ст.43 (впр. 7)

Один з учнів виконує вправу біля дошки. Решта працюють над вправою у зошитах. Учні слухають запис двічі та заповнюють пропуски у пісні. Після перевірки вправи учні слухають запис знову та співають пісню.

T: Listen to the recording twice and complete the song. After checking the results we will listen to the recording again and sing the song.

Answers: 2 half past eleven, 3 quarter to one, 4 quarter to two, 5 quarter past three

Розвиток навиків письма. SBст.43 (впр. 5)

Використовуючи сполучники but/and ,кожен учень складає письмове повідомлення відповідно до інформації у таблиці SBст. 43 (впр. 4). Учитель слідкує за виконанням вправи.

T: Now write sentences about each subjects in the table.

ІІІ. Заключна частина уроку.

Завдання додому та інструктаж про виконання .

Творче завдання. Намалювати розклад уроків на тиждень, підписати та проілюструвати предмети у ньому. Учитель демонструє зразок такого розкладу.

Підведення підсумків та виставлення оцінок за роботу на уроці.

T. Thank you very much for your active work. You were great. Your mars are…

Урок № 5 Дата

Тема уроку : Спортивні уподобання. Прийменники часу.

Освітньо – виховні завдання теми: створити комфортні умови для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.

Навчальна мета : дати учням поняття про утворення та вживання запитання у теперішньому неозначеному часі в англійській мові; розкрити поняття прийменників часу в англійській мові; активізувати новий лексичний матеріал по темі; удосконалювати навики читання.

Розвиваюча мета: розвивати мовну і слухову память; викликати позитивне ставлення до спорту.

Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

Хід уроку.

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

Привітання.

Т. Good morning, children! I am glad to see you! How are you?

I’m fine, too. I see you look great. So, let’s begin our lesson. And now look around and say what are we going to speak about at the lesson today?

Повідомлення теми та мети уроку.

Т. The topic of our today’s lesson is “Sports.”. By the end of the lesson you

will be able:

  • to identify the main ideas and details from the text for reading;

  • to use words and word combinations;

  • to form your opinions in discussion of different kinds of sport;

  • to form habits of healthy life.

Warming up . Уведення в іншомовну атмосферу.

Т . Look at the blackboard. You can see the motto of our lesson “A sound mind is in a sound body”. It means if you want to be healthy you have to go in for sport.

Let’s read the proverb after me.

Учні читають прислів’я разом з учителем. Далі учитель витирає декілька слів. Учні знову читають вислів, згадуючи ті слова, що «зникли». Завдання триває, поки не «зникнуть» усі слова, а учні не вивчать цілий вислів.

Перевірка домашнього завдання. Коментар та виставлення оцінок.

Декілька учнів демонструють свої роботи (розклад уроків) та усні повідомлення до них. (I like…/I don’t like…/My favourite subject is…)

ІІ. Основна частина уроку.

Подання та відпрацювання нового лексичного матеріалу. AB – ст.38 (Language Diary, впр. 2 )

Учитель вимовляє слова. Учні повторюють два-три рази і перекладають слова рідною мовою за допомогою вчителя.

Додатково вчитель записує на дошці та вводить такі лексичні одиниці

gym, club, match

Подання нового граматичного матеріалу . SB – ст.44 (Language Box )

Учитель пояснює значення допоміжних слів do/does при утворенні запитань, а також утворення коротких відповідей. Учитель читає речення , учні повторюють за вчителем та дають короткі відповіді на запитання.

T: look at the sentences in the box and pay attention to the use of does and the lack of –s ending in the verb with third person singular. Now, repeat the questions after me and answer them.

Аудіювання. SB – ст.44 (впр. 1)

Перед прослуховуванням запису учитель зачитує учням запитання до тексту та варіанти відповідей на нього. Учні слухають запис, читають текст та обирають варіант відповіді на поставлене запитання.

T :. Now, listen to the text and answer the question.

Answer: c- keeping fit

Читання.

While-Reading Activity. Етап читання. SB – ст.44 (впр. 2)

Т. Next task is reading the dialogue. You have to read this extract and then we should

do some exercises based on the story. But first we will listen the text.

Учні прослуховують запис до тексту , читають та перекладають текст. Учитель звертає увагу на побудову запитань.

Post-Reading Activity. Етап перевірки розуміння змісту тексту. SB – ст.44 (впр. 3)

Т. Next task is to give answers to the questions about the text .

Учні самостійно читають запитання та у парах знаходять відповіді на них у тексті. Вправа виконується усно. Відповідають учні також парами: один учень зачитує запитання, інший – відповідь на нього.

Answers:

Arizona Arrows 2. Yes ,he does. 3. Yes ,he does. 4. Yes they do. 5. Yes, she does. 6. No, she doesn’t. 7.Tennis 8. No, he doesn’t

ІІІ. Заключна частина уроку.

Завдання додому та інструктаж про виконання .

AB – ст.38 (Language Diary, впр. 2 ) Записати у словник та вивчити слова

ABст.39 ( впр. 2 )

Підведення підсумків та виставлення оцінок за роботу на уроці.

T. Thank you very much for your active work. You have done a lot of work. And I believe all of you realized, that English is very interesting and useful subject.

Урок № 6 Дата

Тема уроку : Спорт. Present Simple: Questions. Prepositions of Time.

Освітньо – виховні завдання теми: створити комфортні умови для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.

Навчальна мета : закріпити знання учнів про побудову запитань у часі Present Simple; повторити й активізувати лексику з теми Sport; удосконалювати мовні навички (побудова речень, вживання теперішнього неозначеного часу);

Розвиваюча мета: розвивати мовну здогадку, готовність до практичного застосування знань; розвивати навики письма;

Тип уроку: Урок застосування отриманих умінь і навичок на практиці.

Хід уроку.

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

Привітання.

Т. Good morning, children! I am glad to see you! How are you? I’m fine, too. I see you look great. So, let’s begin our lesson. And now look around and say what are we going to speak about at the lesson today?

Повідомлення теми та мети уроку.

Т. The topic of our today’s lesson is “ Present Simple Questions”. By the end of the lesson you will be able:

to form correct sentences in Present Simple Tense

to use words and word combinations for topic Sport in oral and written English;

Warming up . Уведення в іншомовну атмосферу.

Т . Look at the blackboard. You can see the motto of our lesson “A sound mind is in a sound body”. It means if you want to be healthy you have to go in for sport.

Let’s read the proverb after me.

Учні читають прислів’я разом з учителем. Далі учитель витирає декілька слів. Учні знову читають вислів, згадуючи ті слова, що «зникли». Завдання триває, поки не «зникнуть» усі слова, а учні не вивчать цілий вислів.

Перевірка домашнього завдання. Коментар та виставлення оцінок.

Учитель фронтальним опитуванням перевіряє вивчення учнями нових слів та виконання вправи ABст.39 ( впр. 2 )

ІІ. Основна частина уроку.

Відпрацювання лексико-граматичного матеріалу

SB – ст. 41( Language Box ) Prepositions of time

Учитель зачитує прийменники часу з таблиці. Учні повторюють за вчителем.

T: Look at the time expressions in the box and repeat after me. Be careful! The preposition in is used with morning, afternoon and evening, but the preposition at is used with night. Look back at the dialogue in Exercise 2 and find and read out expressions containing a preposition of time.

SBст. 45 ( впр. 4 )Учні заповнюють пропуски у тексті відповідними прийменниками часу. Вправа виконується у парах. Учитель вмикає запис діалогу для перевірки результатів. Учні у парах читають та перекладають діалог.

T: Complete the dialogue with prepositions, compare your answers in pairs, then listen to the recording to check your answers. After that read out the dialogue in pairs.

Answers: 2 in, 3 in, 4 on, 5 at, 6 on, 7 at

Виконання граматичних вправ.

SB – ст. 41 (Language Box) Present Simple WH-questions

Учитель вводить спеціальні запитальні слова what, when, where, how often

Потім учитель зачитує три речення з таблиці, учні повторюють за вчителем.

Після цього учні створюють такі ж три речення , використовуючи they замість he:

They practice every day. Do they practice every day? When do they practice?

SB – ст.45 (впр. 5)

Один з учнів зачитує речення-зразок. Учитель пояснює, що дані речення є відповідями на запитання, які потрібно створити. Один з учнів виконує вправу біля дошки, інші пишуть запитання у зошит. Учитель слідкує за правильністю виконання вправи. Виявлення тв. обговорення помилок.

T: The given sentences are answers to questions and you have to make the questions.

Answers:

2. When does Miles go to a gym? 3. What does Miles do at the gym?

When does Miles practice? 5.Where does Miles go on Saturday evenings?

When does Miles get home?

Аудіювання.

SBст.45 (впр. 6)

Учні слухають запис двічі та обирають правильне слово. Під час третього прослуховування учитель зупиняє запис після кожного речення, учні перекладають почуте та звіряють свої відповіді.

Т: Listen twice and circle the correct word. Then listen again, translate and check your answers.

Answers: 2. walks, 3 at school, 4 Tuesday, 5 tennis, 6 swims

Розвиток навиків письма . SB – ст.41 (впр. 7)

Учні створюють письмові повідомлення Marias Keep Fit Programme, використовуючи інформацію з вправи SB – ст.45 (впр. 6). Учитель контролює виконання вправи та збирає зошити на перевірку завдання.

ІІІ. Заключна частина уроку.

Завдання додому та інструктаж про виконання .

Створити презентацію (один аркуш А4) Mу Keep Fit Programme для журналу Keep Fit Programme of My Class (за зразком SB – ст.45 (впр. 6, 9)

Підведення підсумків та виставлення оцінок за роботу на уроці.

T. Thank you very much for your active work. You have done a lot of work. And I believe all of you realized, that sport is very important and it’s a great fun.

Урок № 7 Дата

Тема уроку : Опис подій. Аdverbs of frequency.

Освітньо – виховні завдання теми: створити комфортні умови для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.

Навчальна мета : дати учням поняття про adverbs of frequency; активізувати новий лексичний матеріал по темі; удосконалювати навики читання аудіювання.

Розвиваюча мета: розвивати мовну і слухову память; розвивати пізнавальний інтерес

Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

Хід уроку.

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

Привітання.

Т. Good morning, children! I am glad to see you! How are you? I’m fine, too. I see you look great. So, let’s begin our lesson.

Повідомлення теми та мети уроку.

Т. Today we read the last episode of “The Monster of Norland” and continue learning about Present Simple Tense.

Warming up . Уведення в іншомовну атмосферу.

Кожен учень отримує папір, де написане або запитання, або відповідь. Учні по черзі зачитують свої речення, шукаючи «пару» до нього. (Додаток 1)

Т: Now let’s do the following activity. Each of you will get a strip of paper with either a question or an answer. One by one ask the question and give the answer, trying to find a person with a matching question or answer. Don’t show the sentences to each other.

Do you play football on Mondays?

Do you play football in the evenings?

Does he play basketball?

Where do you run in the morning?

What time do you play tennis on Fridays?

Do they cycle to school every day?

Do they walk to school every day?

How often do you go to the gym?

Yes, I do. I play football every Monday.

No, I don’t. I play football in the afternoons.

Yes, he does.

In the park.

At six o’clock in the evening.

No, they don’t. They walk to school every day.

No, they don’t. They cycle to school every day.

Every Tuesday.

Перевірка домашнього завдання. Коментар та виставлення оцінок.

Декілька учнів демонструють свої роботи Mу Keep Fit Programme та усні повідомлення до них. Всі роботи класу скріплюються разом, щоб утворився «журнал».

ІІ. Основна частина уроку.

Подання та відпрацювання нового лексичного матеріалу. AB – ст. 40 (Language Diary, впр. 2 )

Учитель вимовляє слова. Учні повторюють два-три рази і перекладають слова рідною мовою за допомогою вчителя.

Додатково вчитель записує на дошці та вводить такі лексичні одиниці. Для кращого розуміння adverbs of frequency учитель використовує таблицю Study Skills (SBст.47)

swan; always, never, often, sometimes, usually

Читання.

Pre-Reading Activity SB – ст.46 (впр. 1)

Background information (Довідкова інформація)

Учитель нагадує сюжет уже прочитаних сюжетів історії “The Monster of Norland” .

Після цього учні самостійно читають текст та заповнюють пропуски у ньому словами, які подаються. Фронтальним опитуванням учитель перевіряє правильність виконання вправи.

T: There is a problem in the kingdom of Norland- there is no rain and there is no water in the rivers and lakes. There is only one lake with water, but the water is dirty because of Talos the monster. King Bruno, Queeen Marisa, Rik and Mago look into Mago’s magical glass ball and see that Talos the monster is holding Jeremy and Jessica at Lake Balan. They go to help them. Rik throws the magic dust on the monster and frees Jeremy and Jessica.

Now, do the exercise completing the text with the given words. Then read out the sentences.

Answers: 2 arms, 3 sword, 4 magic dust

While-Reading Activity. Етап читання. SBст.46 (впр. 2)

Т. Next task is reading the text. You have to read this extract and then we should

do some exercises based on the story. But first we will listen the story.

Учні прослуховують запис до тексту , читають та перекладають текст. Учитель звертає увагу на adverbs of frequency.

Post-Reading Activity.Етап перевірки розуміння змісту тексту. SB – ст.47 (впр. 3)

Т. Next task is giving the answers to the questions about the text. Read the questions and refer back to the story in Exercise 2 to answer them. After that in pairs read out the questions and answers.

Учні парами читають запитання до тексту та шукають відповідь до нього у тексті.

Answers:

No, it isn’t.2. Yes, it is. 3. By the lake. 4. Yes, he does. 5. In the castle. 6. Yes, they are.

Аудіювання SB – ст.47 (впр. 4)

Учні слухають запис двічі та позначають інформацію у таблиці.

T: Listen to the recording twice and tick the correct columns.

Письмо SB – ст.47 (впр. 4)

Учитель пояснює правила вживання adverbs of frequency SB – ст.47 (Language Box).

T: Repeat the sentences after me and pay attention to the position of the adverbs at frequency in the sentences – before the verb. Then translate the sentences.

Учні самостійно пишуть 5 речень до вправи 4 та залишають роботи учителеві на перевірку.

ІІІ. Заключна частина уроку.

Завдання додому та інструктаж про виконання .

ABст.40 (Language Diary, впр. 2 ) Записати у словник та вивчити слова ; AB - 41 (впрст.. 3)

Повторити лексичний матеріал з розділів 13-16.

Підведення підсумків та виставлення оцінок за роботу на уроці.

T. Thank you very much for your active work. You have done a lot of work. You get marks....

Урок № 8 Дата

Тема уроку : Розвиток навиків читання та письма.

Освітньо – виховні завдання теми: створити комфортні умови для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.

Навчальна мета : закріпити знання учнів про побудову речень у часі Present Simple; повторити й активізувати лексику з теми Шкільне життя; удосконалювати навички письма (побудова речень, вживання теперішнього неозначеного часу);

Розвиваюча мета: розвивати мовну здогадку, готовність до практичного застосування знань;

Тип уроку: Урок застосування отриманих умінь і навичок на практиці.

Хід уроку.

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

Привітання.

Т. Good morning, children! I am glad to see you! How are you? I’m fine, too. I see you look great. So, let’s begin our lesson. And now look around and say what are we going to speak about at the lesson today?

Повідомлення теми та мети уроку.

Т. Today you will improve your reading and writing skills. By the end of the lesson you will be able:

to form correct sentences in Present Simple Tense

to use words and word combinations for topic School Life in oral and written English;

Warming up . Уведення в іншомовну атмосферу.

Т. Open your activity books ( p. 40, ex. 1). Work in pairs and write as many words as you can for two minutes. There are twelve words hidden.

Учні працюють у парах. За дві хвилини команди повинні знайти якомога більше слів на малюнку. Усього слів – дванадцять.

Перевірка домашнього завдання. Учні виконують завдання з карток за лексичним матеріалом розділів 9-12. Учні згадують значення слів та записують їх на окремий аркуш. Учні працюють самостійно та здають роботи учителеві.

Var. A

  1. read

  2. shout

  3. go

  4. guitar

  5. show

  6. piano

  7. at the bottom

  8. at the top

  9. half

  10. hide

  11. throw

  12. help

Var. B

  1. jump

  2. stop

  3. walk

  4. player

  5. drums

  6. winner

  7. quarter

  8. at the bottom

  9. half

  10. look out

  11. kill

  12. take

Var. C

  1. drop

  2. pick

  3. touch

  4. prize

  5. guitar

  6. show

  7. at the top

  8. half

  9. quarter

  10. throw

  11. hide

  12. take

Var. D

  1. climb

  2. listen

  3. run

  4. drums

  5. player

  6. prize

  7. at the bottom

  8. half

  9. at the top

  10. look out

  11. throw

  12. help

Учитель фронтальним опитуванням перевіряє вивчення учнями нових слів та виконання вправи AB - 41 (впр . 3). Коментар та виставлення оцінок.

ІІ. Основна частина уроку.

Читання. AB - 43 (впр . 1).

Учні читають та перекладають текст. Учитель звертає увагу на adverbs of frequency , закінчення та допоміжні слова для третьої особи однини.

Розвиток навиків письма . На високий та достатній рівень учні створюють письмові повідомлення за планом у вправі AB - 43 (впр . 3).

На середній рівень учні письмово дають відповіді на запитання AB - 43 (впр . 2) до тексту AB - 43 (впр . 1). Учитель контролює виконання вправи та збирає зошити на перевірку завдання.

ІІІ. Заключна частина уроку.

Завдання додому та інструктаж про виконання .

Створити усне повідомлення-презентацію (слайди на планшеті, малюнки чи фотографії.) на тему My Everyday Life at School з використанням adverbs of frequency

Підведення підсумків та виставлення оцінок за роботу на уроці.

T. Thank you very much for your active work. Your marks for today are…

Урок № 9 Дата

Тема уроку : Узагальнення вивченого матеріалу.

Освітньо – виховні завдання теми: створити комфортні умови для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.

Навчальна мета : закріпити знання учнів про побудову речень у часі Present Simple; повторити й активізувати лексику з теми Шкільне життя; підготовка до контрольної роботи;

Розвиваюча мета: розвивати мовну здогадку, готовність до практичного застосування знань;

Тип уроку: Урок узагальнення та систематизації знань.

Хід уроку.

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

Привітання.

Т. Good morning, children! I am glad to see you! How are you? I’m fine, too. I see you look great. So, let’s begin our lesson.

Повідомлення теми та мети уроку.

Т. Today you will improve your grammar skills and will do some preparation for your test. But let’s start with the poem.

Warming up . Уведення в іншомовну атмосферу. SBст.48 (впр. 3)

Учні практикують у вимові звуки /s/ та /z/. Учитель вмикає запис двічі, учні повторюють скоромовку разом та «ланцюжком» по двоє кожен рядок.

Т. Listen to the recording twice and repeat it chorally. Than work in pairs, taking turns to say one line of the poem.

Перевірка домашнього завдання. Деякі учні демонструють свої презентації My Everyday Life at School та усні повідомлення до них. Коментар та виставлення оцінок.

ІІ. Основна частина уроку.

Вчитель узагальнює граматичні теми розділів 13-16.

AB - 42 (впр . 2).

Вчитель нагадує правила вживання прийменників часу. Один з учнів зачитує речення – зразок та коментує його. Далі учні по черзі читають, перекладають речення та коментують відповідь.

T: rear out the example sentence and one-by-one complete other sentences with proper prepositions of time, than give comments to your answer.

Answers: 2 at, 3 at, 4 in, 5 at, 6 on

AB - 42 (впр . 3).

Один з учнів зачитує речення – зразок та коментує його. Далі учні по черзі читають, перекладають речення та коментують відповідь.

T: read out the example sentence and one-by-one chose the correct word in each sentence, than give comments to your answer.

Answers: 2 don’t, 3 Do, 4 love, 5 do, 6 does, 7 travels, 8 doesn’t, 9 doesn’t, 10 do

ІІІ. Заключна частина уроку.

Завдання додому та інструктаж про виконання .

Повторити лексичний матеріал та граматичні теми з розділів 9-12 . Підготуватися до контрольної робити.

Підведення підсумків та виставлення оцінок за роботу на уроці.

T. Thank you very much for your active work. Your marks for today are…

Урок № 10 Дата

Тема уроку : Шкільне життя. Контрольна робота .

Освітньо – виховні завдання теми: створити комфортні умови для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.

Навчальна мета : Перевірити рівень мовної та мовленнєвої компетенції учнів за темою.

Тип уроку: Урок контролю і корекції знань, умінь і навичок; оцінювання навчальних досягнень

Хід уроку.

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

Привітання.

Т. Good morning, children! I am glad to see you! How are you? I’m fine, too. I see you look great. So, let’s begin our lesson.

Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Сьогодні ви виконаєте контрольну роботу, що дозволить перевірити ваші знання за темою, яку ми вивчили.

ІІ. Основна частина уроку.

Інструкція щодо виконання контрольної роботи.

Т:Зараз ви напишете контрольну роботу, яка дозволить перевірити ваші знання

з розділу «Шкільне життя!». Контрольна робота складається з шести завдань. Шосте завдання – письмове повідомлення на тему «Мій розклад».

Виконання контрольної роботи

ІІІ. Заключна частина уроку.

Завдання додому та інструктаж про виконання .

SB – ст. 49 (впр. 6, 7)

Заключна бесіда з учнями.

Т: Чи була контрольна робота складною? Які завдання були легкими/складними для вас? Чи всі завдання ви виконали?

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Психологічні особливості навчання вчителів у системі формальної і неформальної освіти»
Швень Ярослава Леонідівна
24 години
490 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.