Розробка спеціальних сертифікатів, як заохочення для учнів за високі досягнення в навчанні. Тобто вчитель може нагородити учня за його певні успіхи або на уроці, або в поведінці. Але це буде не звичайне оцінювання, а наприклад, смаколик чи можливість посидіти на місці вчителя. Чи не класно ж?))












