Все, що нас оточує і не зроблене руками людей, - це природа. Спілкування з природою дає найбільшу радість викликає найпалкішу любов до рідного краю, до життя. Природа є джерелом натхнення для письменників, художників, композиторів. Шепіт води, зелених дібров. Спів пташок, запах квітів – усе це природа рідного краю. Недарма природу називають ненькою. Всі ми – діти природи, та не всі однаково добре ставимося до неї. Природа потребує постійної уваги і турботи. Ми повинні берегти природу, охороняти її багатства. Сьогодні ми проведемо екологічну гру «ДИВОСВІТ ПРИРОДИ».
Вчитель: Мельничук Лариса Петрівнаю Вчитель середнього навчально-виховного закладу НВК "ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ" с. Мощаниця.


















