Свято "Останього дзвоника"
Виконала:
педагог-організатор
Луканюк Д.І.
Череської гімназії
Доброго сонячно-весняного дня всім присутнім на нашому святі. Ось і настав цей радісно- тривожний день, день підведення підсумків і планування майбутнього. Знову наше подвір’я наповнене дзвінкими дитячими голосами, яскравими барвами квітів та відкритими усмішками .


















