Шановні колеги та колежанки! Пропоную вашій увазі розробку робочого аркуша до свята "Останього дзвоника 2024" - вішліст (лист побажання), створену як один з елементів рефлексії для проведення останього уроку.
Можна використовувати з 5го по 11й клас. Ученики заповнюють робочий аркуш, відповідаючи на питання:
твої приємні спогади за цей рік;
твої сумні спогади за цей рік;
яким (-якою) ти себе бачиш в наступному році;
що ти хочеш собі побажати;
що ти хочеш побажати своєму вчителю (-вчительці).
Після написання, рекомендовано всі вішлисти зберігати у вчителя (-вчительки) та відкрити їх тільки в наступному навчальному році.
Для 11х класів - можна також зберігати у вчителя (-вчительки) та відкрити на зустрічі після закінчення школи.
Розробку можна завантажити як картинку або в PDF-документі.
