Ведуча:
Не попрощались ще з зимою,
А вже весна несе тепло.
І свято мами дорогої ,
Як завжди в березні прийшло!
Під музику один за одним заходять хлопці і стають півколом.
Хлопці:
1.А чому на наше свято запізнилися дівчата?
2.Де вони поділися? Чому так забарилися?
3.Я здогадуюся, друзі, ранок у дівчат в напрузі:
Гарні сукні треба одягти, макіяж святковий нанести!
4.А чому? Навіщо це, хлоп’ята?
5.А тому, що це й дівчаток свято!
Всі разом: Тож зустрічаємо красунь – дівчаток!
І починаємо в садочку свято!
Дівчата під музику одна за одною заходять до зали.
1.Д: Сьогодні день ясний, чудовий!
Ми настрій маємо казковий!
Тому що веснонька прийшла!
І свято мамине усім нам принесла!
2.Д: Усі в цей день матусь своїх вітають
І їм всього найкращого бажають
Бажають, щоб вони були здорові,
Щасливі, радісні, красиві – пречудові!
3Д:Ось і перший номер програми:
Повітряний цілунок для кожної мами!
(Діти посилають мамам повітряні поцілунки)
Танок «Цьомки» з топерами
Сіли на місця
Вихід хлопців
1 хл: Влаштуємо матусям веселе, гарне свято,
Їм квітів подаруємо багато – пребагато!
2 хл: Я чув, що є Країна Квіткової Феї,
Що ростуть там дивні квіти: троянди, лілеї…
Що росте там дивовижна квітка пречудова –
Квітка Щастя – дуже гарна, розкішна, казкова.
3 хл: Як би ми змогли дістати квітку цю красиву,
То матусеньки були б усе життя щасливі.
Ведуча:Діти, дозвольте, я вам допоможу
І відповідь зараз я вам підкажу.
Покличемо Весну – і прийде Весна,
І Квітку знайти допоможе вона.
Хоровод «Весна прийшла!»(сіли на місця)
Під музику до зали заходить , танцюючи, Весна. Обходить
залу і зупиняється біля свого прикрашеного стільця.
Ведуча: Ось і вона – Весна – красна:
І лагідна, і ніжна, й чарівна.
Весна: Доброго дня,діти!
Куди ступлю, там сонце сяє,
Усе навколо оживає.
Іду, пробуджую від сну
Всю нашу землю чарівну.
Хл 1: Чарівна Весно, лагідна, хороша,
Допоможи нам, дуже тебе прошу!
Весна: Що сталося? Що вас турбує, друзі?
Хл 2: Хотіли б в подарунок Квітку Щастя для матусі!
Весна: Це дуже гарний вибір. Я вам допоможу
На середину зали вибігають дівчата
Танок квіточок «Мене називають квіточка маленька»
Вірші квіточок
Бажана(ромашка)
Я – ромашка – жовте личко,
Білі пелюстки – спіднички,
На галявинці росту
Радість всім навкруг несу
Софія (волошка)
Я – волошка синьоока,
Падаю усім до ока.
Пахну житом і полями,
Бо вмиваюся дощами.
Ксюша (мак)
Як без вишні – не садок,
Так без маку – не вінок.
Виглядаю гарно так
Й зветься квітка просто — мак.
Поліна (півонія)
Розцвіла півонія
Це неначе рай
Простелила колію
У квітковий край
Таня (троянда)
Я квітка ніжна,як весна
Я різні сукні маю
Буваю кольору зорі
І вишнею палаю.
Весна: (вказує на «квіточок»)
Ось ці квіти – подарунок від мене матусям.
Ви в букети їх зберіть, мої милі друзі.
А Квітка Щастя дивовижна!
І аромат її чарівний, ніжний:
Цей аромат – любов, яка наповнює серця,-
Любов матусі до дітей, і їй нема кінця.
І хто чарівний аромат цей відчуває,
Той щастя на землі безмежне має.
Але, для того, щоб отримати цю Квітку,
Повинні завдання ви виконати, дітки.
Я можу Квітку цю віддати
Тільки дружнім, радісним, бадьорим і завзятим.
Ведуча : Так це ж усе про нас —
Бадьорі ми й завзяті!
Ми радісно і дружно
Граємось на святі!
Ведуча:Пограй з нами, Весно,ти побачиш, які в нас дружні дітки!
Гра(Знайди квітку)
Весна: А чи любить кожен з вас свою матусю?
Діти: Так!
Весна: Доведіть мені це, любі друзі.
Дитина 1:Ми тобі про маму пісню заспіваємо,
Кращої від рідної мами ми не знаємо!
Дитина2: Матусь своїх ми з радістю вітаємо,
І дружно й весело їм пісню заспіваємо!
Пісня «Мама»
Ведуча: «Дорогі бабусі, вас люблять всі діти,
Рідним бабусям шлють вони привіти»
Дитина1:
Є у мене ще й бабуся.
Коли я встаю раненько,
Жде сніданочок гарненький,
Мене бабця доглядає,
Мені казочки читає.
Дитина2
Рідні бабусі, ми ваші внучата,
Радісно з вами нам свято стрічати!
Дитина3
Ми свою бабусю милу
Любим, поважаємо.
Та здоров‘я їй міцного
Щиро всі бажаємо.
Дитина 4
Так люблю бабусю,
Що й не передати.
Зі святом любі вас вітаєм
І дарунок цей вручаєм.
Танок хлопчиків (джентельменів)
Весна: Ви дуже любите матусю і бабусю,
Я вам дарую Квітку Щастя, милі друзі.
Весна відкриває Квітку Щастя під музику
Дитина: Бажаємо ми вам здоров’я, радості і щастя,
Щоб у житті минули вас напасті,
Щоб сонечко для вас завжди світило,
Щоб дивлячись на нас, ви всі раділи!
Дитина: Щоб очі сяяли, а губи усміхались,
А руки всіх зігріти намагались.
Матусі, ми вас любимо
І кажемо вам прямо:
Діти (всі разом): Хай завжди буде сонце!
Хай завжди буде мама!
Музичний оркестр
Ведуча: Скінчилося веселе свято!
Ми хочемо іще раз побажати:
Нехай довіку щастя буде з вами,
Сестрички й тітоньки, бабусі й мами!












