Сьогодні о 18:00
Кабінет психолога:
«
Здатність до саморегуляції – основа духовного розвитку. Нові інструменти й підходи
»
Взяти участь Всі події

Самостійна робота № 8 з геометрії учнів 11 фіз-мат класу

Геометрія

Для кого: 11 Клас

18.11.2018

1136

14

0

Опис документу:
Тема уроку: Самостійна робота. Мета уроку: Провести діагностику якості знань учнів з теми “Паралелепіпед. Піраміда” шляхом написання тематичної самостійної роботи з геометрії. Тип уроку: Урок перевірки та оцінювання досягнення компетентностей.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Самостійна робота № 8

Тема: Паралелепіпед. Піраміда.

I варіант

II варіант

13. Висота правильної трикутної піраміди дорівнює см, а сторона основи – см. Знайдіть довжину бічного ребра піраміди.

13. Висота правильної чотирикутної піраміди дорівнює см, а бічне ребро – см. Знайдіть сторону основи піраміди.

24. Через сторону основи правильної трикутної призми зі стороною основи проведено переріз, який перетинає бічне ребро призми у його середині і утворює з площиною основи кут . Знайдіть площу бічної поверхні призми.

24. Через діагональ основи правильної чотирикутної призми зі стороною основи проведено переріз, який утворює з площиною основи кут і перетинає бічне ребро призми у його середині. Знайдіть площу бічної поверхні призми.

35. У правильній зрізаній трикутній піраміді сторони основ дорівнюють см і см, а висота піраміди – см. Знайдіть площу бічної поверхні піраміди.

35. У правильній зрізаній трикутній піраміді сторони основ дорівнюють см і см, а висота піраміди – см. Знайдіть площу бічної поверхні піраміди.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.