Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
PRO-акаунт на «Всеосвіті» як інструмент саморозвитку та професійної самореалізації
»
Взяти участь Всі події

Самостійна робота № 13 з геометрії учнів 11 фіз-мат класу

Геометрія

Для кого: 11 Клас

18.11.2018

591

5

0

Опис документу:
Тема уроку: Самостійна робота. Мета уроку: Провести діагностику якості знань учнів з теми “Площі поверхонь геометричних тіл” шляхом написання тематичної самостійної роботи з геометрії. Тип уроку: Урок перевірки та оцінювання досягнення компетентностей.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Самостійна робота № 13

Тема: Площі поверхонь геометричних тіл.

I варіант

II варіант

13. Катети прямокутного трикутника дорівнюють см і см. Він обертається навколо прямої, що містить гіпотенузу. Знайдіть площу повної поверхні тіла обертання.

13. Катети прямокутного трикутника дорівнюють см і см. Він обертається навколо прямої, що містить гіпотенузу. Знайдіть площу повної поверхні тіла обертання.

24. Знайдіть радіус кулі, якщо її обєм і площа поверхні виражаються одним і тим самим числом.

24. Знайдіть радіус кулі, якщо відомо, що її об’єм чисельно у рази більший за площу поверхні.

35. На відстані см від центра кулі проведено переріз, площа якого дорівнює см2. Знайдіть площу сферичної поверхні меншого з кульових сегментів, що утворилися.

35. Радіус кулі дорівнює см. Площина перетинає поверхню кулі і площа перерізу дорівнює см2. Знайдіть площу сферичної поверхні меншого з кульових сегментів, що утворилися.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.