Вивчаючи величини в 4 класі, побачила, що відпрацювати цей матеріал лише на матеріалі підручника не вдасться, треба проводити додаткові тренування, бо тема "Величини" насправді складна і потребує системного підходу.
З метою діагностики після наших тренувань в класі створила ці картки. Можливо комусь вони стануть в нагоді.













