Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Корекційна робота з учнями у яких виявлено затримку психічного розвитку – інтелектуальні труднощі
»
Взяти участь Всі події

Розвиток різних типів мислення на уроках інтегрованого курсу "Громадянська освіта"

Опис методичного матеріалу:

В статті "Розвиток різних типів мислення" на уроках інтегрованого курсу "Громадянська освіта" розкрито, як за допомогою розвитку різних типів мислення на уроках інтегрованого курсу "Громадянська освіта" розвивати ключові компетентності, спрямовані на реалізацію загальної мети середньої освіти, яку ставить перед собою Нова українська школа, спонукати учнів в розвитку та соціалізації особистості, формуванні її національної самосвідомості, громадянської позиції, загальної культури, світоглядних орієнтирів, критичного мислення, творчих здібностей, дослідницьких та аналітичних навичок.

Розвиток різних типів мислення необхідний не лише конкретній людині, а й загалом для реформування суспільства, яке прагне до постійного розвитку.

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Увага! Автор матеріалу забороняє відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом цього матеріалу з сайту «ВСЕОСВІТА» (тексти, фото, відео тощо). Дозволяється лише гіперпосилання на сам матеріал.