"Розвиток образотворчої діяльності дітей в сім'ї"

Опис документу:
Заняття з образотворчої діяльності, які регулярно проводяться в дитячому садку, є основою для придбання дитиною художнього досвіду. Батьки повинні допомагати збагачувати цей досвід новими художніми враженнями, створювати в сім'ї сприятливі умови для розвитку у дитини самостійності, виявам творчості.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Розвиток образотворчої діяльності дітей в сім'ї.

Заняття з образотворчої діяльності, які регулярно

проводяться в дитячому садку, є основою для

придбання дитиною художнього досвіду. Батьки

повинні допомагати збагачувати цей досвід новими

художніми враженнями, створювати в сім'ї

сприятливі умови для розвитку у дитини

самостійності, виявам творчості.

Батькам можна порекомендувати слідкувати за

враженнями одержуваними дитиною вдома, прагнути

розвивати спостережливість за оточуючим: зміни

забарвлення листя дерев, кольору неба, красивої

квітку по дорозі додому, різнобарвного метелика,

помічати причудливі форми рослинного світу.

Можна запитати які книги любить їхня дитина, чи розглядають вони ілюстрації, картинки. Для багатьох малюків улюбленим заняттям є перегляд мультфільмів, передач (на добраніч, малюки) по телевізору. Вони швидко запам'ятовують персонажів і з нетерпінням чекають з ними зустрічі, часто питаючи батьків, чи скоро можна буде дивитися телевізор. Головне в такому випадку не обмежуватися тільки переглядом, а заохочувати прагнення дитини розповісти про побачене, бажання зрозуміти і осмислити, що відбувається.
Необхідно акцентувати увагу батьків на створення умов для образотворчої діяльності, щоб малюк міг вдома малювати, ліпити.

Необхідно порадити батькам дбайливо ставитися до перших малюнків, ліплення, що б дитина побачила ваше ставлення, як до чогось цінного, потрібного. Добре, якщо дорослі допомагають дитині в процесі образотворчої діяльності.

Батькам слід нагадувати, що дитині не достатньо лише дати аркуш паперу, олівець і шматок пластиліну. Треба допомогти знайти задум і розбивати його. Це можна легко робити відстежуючи завдання, які проводяться в дитячому саду. Їх повтор зробить благотворний вплив на розвиток у дітей образотворчих умінь і закріплення необхідних навичок.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»