Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Формування компетентностей сучасного педагога: інструменти професійного саморозвитку
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Розвиток творчих здібностей дітей засобами театралізованої діяльності

doc

Дошкілля

Для кого: Дошкільнята (5-6 років)

31.01.2022

984

1

0

Вміст матеріалу: показано 5 з 19 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Усе життя дитини насичена грою, кожна дитина хоче зіграти у ній своєї ролі. У грі дитина отримує інформацію про світ, про закони суспільства, красу людських стосункiв, вчиться жити у світі, будувати стосунки з оточуючими, але це своєю чергою, вимагає творчу активність особистості, вміння тримати себе у суспільстві. У розмаїтті засобів впливу на формування особистості дитини дошкільного віку важливе місце посідає театр. Цей особливий синтетичний вид мистецтва органічно поєднує в собі художнє слово, драматичну дію, поетику, музику, живопис і літературу. Усе життя дитини насичена грою, кожна дитина хоче зіграти у ній своєї ролі. У грі дитина отримує інформацію про світ, про закони суспільства, красу людських стосункiв, вчиться жити у світі, будувати стосунки з оточуючими, але це своєю чергою, вимагає творчу активність особистості, вміння тримати себе у суспільстві.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.