Розвитком комп’ютерної техніки як причина появи неологізмів

Опис документу:
Вивчили специфіку нововведень в лексиці англійської мови. У результаті суспільного і науково-технічного прогресу англійська мова збагатилася новими слова, новими термінами. Велика кількість нових лексичних одиниць з’явилося у зв’язку з розвитком комп’ютерної техніки. У галузі культури і мистецтва відбувається бурхливий процес експериментування, створюються нові твори, і, відповідно, нові назви.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Збагачення мови новими словами

Розвитком компютерної техніки як причина появи неологізмів

Вивчили специфіку нововведень в лексиці англійської мови. У результаті суспільного і науково-технічного прогресу англійська мова збагатилася новими слова, новими термінами. Велика кількість нових лексичних одиниць зявилося у звязку з розвитком компютерної техніки. У галузі культури і мистецтва відбувається бурхливий процес експериментування, створюються нові твори, і, відповідно, нові назви. Особливо багато неологізмів зявляється в науково-технічній мові в результаті бурхливого прогресу науки і техніки. Розглянули метафори, як один із шляхів формування неологізмів, де ми зупинилися на сферах в яких створюються метафори. Також ми побачили, які саме з’являються слова і як.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Як підготувати успішну особистість: евристичні технології в освітньому процесі»
Ілляхова Марина Володимирівна
36 годин
590 грн
590 грн