Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Розробка уроку з літературного читання для 3 класу за підручником О.Савченко. Тема уроку:Вступ до розділу "Здійсниться все!"Дивовижні картини зими. В.Сухомлинський "Сонячний день узимку".Л.Костенко."Синички на снігу".

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Урок відповідає навчальній програмі О.Савченко. Нестандартний урок вивчення нового матеріалу побудовано у формі гостин. Учні завітали на гостини до т. Зими.Господиня запрошує дітей у картинну галерею, щоб познайомити з картинами зимових пейзажів,відвідають учні поетичну світлицю, де почують вірші українських поетів про зиму, у кінозалі т. Зими переглянуть відеофільм "Сонячний день узимку". Цікавою буде робота над текстом. Діти читатимуть ланцюжком, мовчки, в особах, аналізуватимуть твір, робитимуть висновки. Тут же переглянуть ролик з записом вірша Л.Костенко "Синички на снігу", почують спів цих мужніх пташок, що з гіднісю переносять холод і голод, але не залишають батьківщини.Діти позмагаються у виразності читання.Думаю, що урок буде цікавим.