Розробка уроку „Утворення рельєфу мордочки та оздоблення виробу”

Опис документу:
Виготовлення м'якої іграшки зі шкарпетки: формування поняття про об’ємну іграшку, поняття „фурнітура”, засвоєння технології утворення рельєфу та алгоритму приєднання фурнітури до іграшки. Презентація поетапного виготовлення мордочки кота.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Розробка уроку „Утворення рельєфу мордочки та оздоблення виробу”

Виготовлення м'якої іграшки зі шкарпетки: формування поняття про об’ємну іграшку, „фурнітура”, засвоєння технології утворення рельєфу та алгоритму приєднання фурнітури до іграшки. Презентація поетапного виготовлення мордочки кота.

Творчі проекти, які не мають детально опрацьованої структури спільної діяльності учасників. структура і процес реалізації запланованих робіт у такому проекті підпорядковуються кінцевому результату, прийнятій групою логіці спільної діяльності, інтересам учасників проекту. Виконавці заздалегідь домовляються про заплановані результати і форму їх подання — звіт, реферат, відеофільм тощо.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з БІОЛОГІЇ залишилося:
0
3
міс.
1
2
дн.
1
9
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!