Розробка уроку "Я досліджую світ"

Опис документу:
Урок складений відповідно до Концепції Нової української школи,вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти. Розробку уроку можна використовувати як на уроці " Я досліджую світ", так і під час проведення ранкових зустрічей за темами місяців : "Територія" та "Спільнота". Матеріал розширює знання дітей про рідний край,рідну домівку; сприяє розвитку мовлення й мислення учнів; формує почуття гордості за рідну землю; виховує любов і шану до свого народу, Батьківщини.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Урок Я досліджую світ

Мета. Розширювати знання дітей про рідний край, рідну домівку,

Формувати почуття гордості за рідну землю, її звичаї та традиції.

Розвивати мовлення й мислення учнів. Виховувати любов і шану

до свого народу, родини, Батьківщини.

Обладнання: плакат «Державні символи України», фізична карта

карта України.

Хід заняття

І. Привітання.

Діти стають у коло і промовляють хором

Ми веселі козачата,

Вмієм гарно всіх вітати.

Доброго ранку! Доброго дня!

Рідна Україна моя!

Доброго ранку! Доброго дня!

Шкільна шестірнянська сім’я.

ІІ.Повідомлення теми і мети уроку

Вправа «Рідний край, де ми живемо, Україною зовемо».

Дітям пропонується сказати репліку і покласти руку на плече сусіду.

Дівчинка: Я – українка.

Хлопчик: Я – українець.

Наприкінці говорять всі разом.

Всі: Ми – українці.

Рідний край, де ми живемо, Україною зовемо.

Обмін інформацією.

1. Вправа «Продовж думку»

Україна - це …..

  • Україна – наша рідна земля.

  • Якими іншими словами її можна назвати?

(Мій край, Вітчизна, Батьківщина, країна, держава)

  • Усі міста і села нашої країни – це і є наша Батьківщина.

(Показую карту України. Називаю деякі міста )

2. Куточок «Рідний край», «Державні символи України».

- Наша країна має свої державні символи: герб, прапор, гімн.

- Як називається герб?

- Якого кольору прапор?

- Як називається гімн?

(Доповнюю відповіді учнів. Наголошую, що Державний гімн прийнято слухати стоячи)

  • Наше село знаходиться теж на Україні. Хто бажає про нього розповісти?

3. «Крісло автора».

Розповідь про рідне село.

ІІІ. Групова робота.

  1. Гра «Хто краще?»

Діти стають у коло. На середину виходить гравець і кидає м’яч будь – кому з учасників, голосно промовляючи місто, символ, рослина. Дитина, яка спіймала м’яч, називає назви міст, рослин, символів України. А той, хто впустив м’яч, або відповів не правильно – замінює ведучого.

2.Вправа Моя к р а ї н а Україна, а я - її дитина

Художники- Створення композиції Мій рідний край.

Юні поети”- Складання вірша про рідне село, Україну.

Архітектори ”- Складання з цеглинок LEGOБудинки майбутнього,

Наше село через 100 років .

ІV. Підсумок уроку

15 листопада

відвідаємо

шкільний музей

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
3
міс.
0
4
дн.
1
9
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!