Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Використання Microsoft PowerPoint в НУШ: від простого до складного
»
Взяти участь Всі події
0400ufwl-cf9b.jpg

Розкладка "Як залучити дітей до морально-патріотичного виховання вдома?"

zip

Дошкілля

Для кого: Дошкільнята (3-4 роки), Дошкільнята (4-5 років), Дошкільнята (5-6 років)

07.10.2022

110

10

0

Вміст матеріалу:

zip
1.zip
2,5 Мб
jpg
1,4 Мб
jpg
1,2 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Розкладка "Як залучити дітей до морально-патріотичного виховання вдома?"

Допомагає вихователю вміло використати стислий матеріал, та надати його- як колегам КЗДО (ЗДО) так і батькам , як брошуру, яка допоможе ознайомитись з основними естетичними смаками , дбайливим ставленням до людської праці, культур, пам'яток.

За допомогою даного матеріалу- продовжувати знайомитися з "Історією України", що дає направлення зацікавити дитину за допомогою екскурсій - формуючи патріотичне виховання, та повагу до історичних пам'яток та культур.

Окрім цього - формувати конструктивні навички, розвивати дрібну моторику рук, та запропонувати побудувати будинок та пограти з дитиною в "Новосілля", цим - самим дорослі спостерігають за дитиною, яка відтворює події на свій лад ,а значить ,розвиває навички та інстинкти ,які будуть невід'ємною часиною формування особистості вцілому.

У даній брошурі також запропоновано пояснити дітям : "Хліб -усьому голова". Історію його винекнення, та історію людської праці над "хлібом".

Основною метою брошури є:

*закріплення любові до Батьківщини ;

*традицій;

*любові до природи;

*шани до людської праці.