Продовжувати ознайомлення з емоціями, як способом вираження, ставлення до того, що відбувається навколо; вчити вмінню виражати емоції, які викликають труднощі адаптації та навчання (емоцій страху, агресії, образи тощо), вміння виражати емоційні стани вербальними та невербальними засобами виразності, шляхом розігрування сценок на теми шкільних та позашкільних ситуацій. Розвивати уміння адекватно виражати та проявляти свої емоції, розвивати увагу, пам'ять, мислення, вміння спілкуватися. Виховувати ціннісне ставлення до себе, повагу до себе та інших.
















