Зараз в ефірі:
онлайн-конференція:
«
Освіта проти насильства: методи профілактики та алгоритми реагування
»
Взяти участь Всі події

Розділ VI. Тактична підготовка. Тема 4. Дії солдата в бою у складі малих тактичних груп. Подолання ділянки місцевості з радіоактивним забрудненням.

Захист Вітчизни

Для кого: 11 Клас

03.05.2021

163

6

0

Опис документу:
Радіаційний, хімічний, біологічний захист організовується і здійснюється з метою запобігання або максимального зменшення втрат особового складу від ЗМУ, руйнувань радіаційно та хімічно небезпечних об’єктів, створення підрозділам сприятливих умов для виконання поставлених завдань в обстановці РХБ зараження; посилення їх захисту від ВТЗ, інших засобів ураження противника застосуванням аерозолів (димів); нанесення ураження противнику вогнеметною зброєю.
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Розділ VI. Тактична підготовка тема 4. дії солдата в бою у складі малих тактичних груп Подолання ділянки місцевості з радіоактивним зараженням.
Слайд № 1

Розділ VI. Тактична підготовка тема 4. дії солдата в бою у складі малих тактичних груп Подолання ділянки місцевості з радіоактивним зараженням.

Радіаційний, хімічний, біологічний захист організовується і здійснюється з метою запобігання або максимального зменшення втрат особового складу від...
Слайд № 2

Радіаційний, хімічний, біологічний захист організовується і здійснюється з метою запобігання або максимального зменшення втрат особового складу від ЗМУ, руйнувань радіаційно та хімічно небезпечних об’єктів, створення підрозділам сприятливих умов для виконання поставлених завдань в обстановці РХБ зараження; посилення їх захисту від ВТЗ, інших засобів ураження противника застосуванням аерозолів (димів); нанесення ураження противнику вогнеметною зброєю. Крім того, технічні засоби РХБ розвідки взводу (відділення, танка) можуть використовуватися для контролю екологічної обстановки в районі виконання завдань.

Основними завданнями РХБ захисту взводу (відділення, танка) при підготовці і веденні бою (дій) є: виявлення та оцінювання РХБ обстановки; підтриман...
Слайд № 3

Основними завданнями РХБ захисту взводу (відділення, танка) при підготовці і веденні бою (дій) є: виявлення та оцінювання РХБ обстановки; підтримання живучості підрозділу в умовах РХБ зараження; маскування дій взводу (відділення, танка) та об’єктів із застосуванням аерозолів (димів); ураження живої сили, ОВТ противника із застосуванням вогнеметної зброї. РХБ захист організовується постійно при підготовці та веденні бою (дій), як в умовах застосування противником ЗМУ так і при застосуванні звичайної або високоточної зброї. Виявлення радіаційної та хімічної обстановки включає РХБ розвідку (спостереження), радіаційний і хімічний контроль. РХБ розвідка (спостереження) здійснюється визначеним відділенням (екіпажем танка) штатними засобами (бортові прилади радіаційної та хімічної розвідки), радіаційний контроль – командирами відділень (головним сержантом взводу) зняттям показників індивідуальних та групових дозиметрів та обліком доз опромінення щоденно. Дані про радіаційну та хімічну обстановку наносяться командиром взводу на карту (схему) і передаються старшому командиру.

Підтримання живучості особового складу взводу (відділення, танка) в умовах РХБ зараження досягається: - своєчасним оповіщенням особового складу про...
Слайд № 4

Підтримання живучості особового складу взводу (відділення, танка) в умовах РХБ зараження досягається: - своєчасним оповіщенням особового складу про РХБ зараження; - застосуванням засобів індивідуального та колективного захисту; - виконанням режимно-обмежувальних заходів при діях на зараженій місцевості; - проведенням спеціальної обробки ОВТ.

За сигналами оповіщення про РХБ зараження особовий склад, що діє у пішому порядку або на відкритих машинах, не припиняючи виконання бойового завдан...
Слайд № 5

За сигналами оповіщення про РХБ зараження особовий склад, що діє у пішому порядку або на відкритих машинах, не припиняючи виконання бойового завдання, надіває засоби індивідуального захисту, а особовий склад в БМП (БТР), танках, – засоби захисту органів дихання, зачиняє люки, жалюзі, бійниці та вмикає систему захисту від ЗМУ. За сигналом “Радіаційна небезпека” особовий склад надіває респіратори (протигази), а за сигналом “Хімічна тривога” – протигази.

Спеціальна обробка в залежності від обстановки та наявності часу виконується частково або у повному обсязі. Часткова спеціальна обробка проводиться...
Слайд № 6

Спеціальна обробка в залежності від обстановки та наявності часу виконується частково або у повному обсязі. Часткова спеціальна обробка проводиться в ході виконання бойових завдань: у разі зараження отруйними речовинами – негайно; радіоактивними речовинами – за першої нагоди, але якнайшвидше після зараження. Повна спеціальна обробка проводиться з дозволу старшого командира після виконання бойових завдань (виходу з бою).

Маскування здійснюється застосуванням термодинамічної апаратури, системи запуску димових гранат БМП (танків), димових шашок (гранат) та запалювальн...
Слайд № 7

Маскування здійснюється застосуванням термодинамічної апаратури, системи запуску димових гранат БМП (танків), димових шашок (гранат) та запалювально-димових патронів. Засобами старшого начальника може здійснюватися маскування ОВТ спеціальними хімічними пінами, радіо поглинаючими лакофарбовими покриттями. Ураження живої сили, знищення ОВТ противника здійснюється доданими механізованому взводу (відділенню) вогнеметниками. Механізований взвод може посилюватися вогнеметним відділенням, механізоване відділення вогнеметниками.

РХБ захист організовується командиром взводу (відділення, танка) на підставі отриманого завдання і вказівок старшого командира. При організації РХБ...
Слайд № 8

РХБ захист організовується командиром взводу (відділення, танка) на підставі отриманого завдання і вказівок старшого командира. При організації РХБ захисту, командир взводу (відділення, танка) вказує: завдання з виявлення радіаційної та хімічної обстановки, сигнали оповіщення та порядок дії за ними; заходи щодо підтримання живучості (порядок застосування індивідуальних і колективних засобів захисту, захисних властивостей місцевості, техніки, інших об’єктів та виконання режимно-обмежувальних заходів); порядок проведення спеціальної обробки; використання термодимової апаратури БМП (танків), димових шашок (гранат), запалювально-димових патронів; об’єкти ураження вогнеметникам. Додатково може визначатися порядок проведення часткової спеціальної обробки.

У разі застосування противником ЗМУ для захисту людей, ОВТ використовуються складки місцевості, фортифікаційні споруди. Особовий склад повинен вміл...
Слайд № 9

У разі застосування противником ЗМУ для захисту людей, ОВТ використовуються складки місцевості, фортифікаційні споруди. Особовий склад повинен вміло застосовувати засоби індивідуального і колективного захисту, захисні властивості техніки.

Дякуємо за увагу!
Слайд № 10

Дякуємо за увагу!

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.