Робота зі словами. Це діяльність, орієнтована на правильне написання слів та їх тлумачення. Учні знайомляться із "стіною слів", кожного дня вибирають слова, які б хотіли подивитися у словнику, скласти з ними речення, намалювати. Під час цієї діяльності учні виконують вправи на формування мовних умінь, графічних навичок, удосконалюють правопис. Вони виконують письмові та кінестетичні вправи з одиницями різних мовних рівнів: звуками мовлення, словами в їх лексичному та граматичному значеннях, словосполученнями та реченнями.




