Мета роботи
створити позитивний емоційний настрій наприкінці навчального року;
допомогти учням пригадати найкращі моменти шкільного життя;
розвивати вміння висловлювати власні думки, почуття та враження;
формувати навички самооцінювання власних досягнень;
розвивати творчість, уяву, мовлення та емоційний інтелект;
сприяти дружньому спілкуванню між учнями;
виховувати любов до школи, класу, друзів та бажання навчатися далі.











