Матеріал:

Режим дня

mp4
10.04.2025
1 0
Завантажити файл у хорошій якості

Усі придбані матеріали можна знайти в розділі мої придбані матеріали

Опис методичного матеріалу:

Пригадати поняття"режим дня",основні режимні моменти.Переконати дітей у необхідності дотримуватися вимог режиму дня.Розвивати санітарно-гігієнічні навички,увагу, пам'ять.Виховувати дисциплінованість,охайність,ціннісне ставлення до власного здоров'я та бажання дбати про нього.

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Доступ до плеєра. Вбудувати плеєр:

Завантажити файл у хорошій якості

Усі придбані матеріали можна знайти в розділі мої придбані матеріали

Рекомендуємо

Лепбук "Режим (розпорядок) дня"

zip
Лепбук "Режим (розпорядок) дня"

1130

Аватар профіля Аліса Миколаївна Клименко
Я досліджую світ
1—4 клас

65 грн

Режим дня дошкільняти плакат

pdf
Режим дня дошкільняти плакат

281

Аватар профіля Жмуринська Марія Андріївна
Дошкілля
4—5 років

166 грн

Дидактичні картки "Режим дня"

zip
Дидактичні картки "Режим дня"

493

Аватар профіля Масльонко Свiтлана Миколаївна
Дидактичні матеріали
3—6 років та 1 клас

40 грн

Режим дня. Суворий і мудрий порадник

pptx
Режим дня. Суворий і мудрий порадник

50

Аватар профіля Пономарьов Віктор Миколайович
Виховна робота
1—6 клас

20 грн

Дидактична гра "Лото. Режим дня"

zip
Дидактична гра "Лото. Режим дня"

1087

Аватар профіля Філей Ірина Ярославівна
Дидактичні матеріали

30 грн

Заняття «Режим дня — мій найкращий друг»

zip
Заняття «Режим дня — мій найкращий друг»

66

Аватар профіля Цибуля Юлія Сергіївна
Дошкілля
3—6 років

100 грн