❤ «З тобою все гаразд», навіть якщо ти не розвиваєшся, не вчишся, не будуєш бізнес чи стосунки. Це зовсім не означає, що ти деградуєш. Просто періоди активної фази завжди чергуються із періодами накопичення енергії. Так утворила природа.
❤ «З тобою все гаразд», ти не винен, якщо ти захворів. Хвороба, вона не «для чогось», не «через щось», вона просто іноді трапляється.











