Головні правила критики:👆👇Перше правилоНе вживати слова ТИ і говорити, бажано, про себеВідчуйте різницю: "Ти не правий/а. Ти грубив/ла мені!" або "Мені не приємно, я почуваюся незручно, коли ти грубиш мені."❌У першому випадку ви нападаєте, а людина, підсвідомо, почне захищатися і розпочнеться суперечка.❗У другому випадку, ви кажете про себе, про свої почуття.











