Тема: «Немає друга-шукай, а знайшов-тримай»
Мета : продовжити знайомити дітей з людськими чеснотами. Довести до їх свідомості, що таке дружба. Розвивати зв’язне мовлення, мислення, пам’ять. Викликати у дітей бажання творити добро і уникати злих вчинків.


















