Ранкове коло в ЗДО - це організація дітей до розвитку і вільного спілкування. Утворивши коло ми маємо змогу бачити одне одного "очі" в "очі". Тримаючи за руки товариша дитина відчуває доброзичливе ставлення, дружелюбність., отримує радість від контакту з друзями.











