Психологічне селфі. Тест «Як ви схрещує пальці»

Опис документу:
Тест «Як ви схрещує пальці» може розповісти про вас багато цікавого. Експерти, які вивчають мову жестів, прийшли до висновку, що можна сказати багато чого про характер людини, глянувши на те, як вона схрещує пальці. Наприклад, коли сидить на співбесіді, діловій зустрічі, на побаченні в кафе. Бажаєте дізнатися більше про особливості свого характеру, ваших знайомих і друзів? Тоді складіть разом долоні, сплетіть між собою пальці. Тепер зверніть увагу на розташування ваших великих пальців.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Психологічне селфі. Тест «Як ви схрещує пальці»

може розповісти про вас багато цікавого

Експерти, які вивчають мову жестів, прийшли до висновку, що можна сказати багато чого про характер людини, глянувши на те, як вона схрещує пальці. Наприклад, коли сидить на співбесіді, діловій зустрічі, на побаченні в кафе. Бажаєте дізнатися більше про особливості свого характеру, ваших знайомих і друзів? Тоді складіть разом долоні, сплетіть між собою пальці. Тепер зверніть увагу на розташування ваших великих пальців.

Тлумачення читайте нижче.

Великий палець лівої руки знаходиться зверху

Ви практична, стабільна, приземлена людина. Ви завжди все ретельно і заздалегідь продумуєте, плануєте, вам не властива імпульсивність. Навіть якщо вас будуть квапити, ви будете все робити в звичному спокійному режимі. До чого форсувати події і робити нерозважливо, коли можна сісти і все обміркувати? Ви відмінно розбираєтеся в людях і рідко стаєте жертвою маніпуляторів.

Ви обережна і прагматична людина, але вас не можна назвати занудою. Навпаки, ви є душею будь-якої компанії. Близькі люди цінують вашу дотепність і почуття гумору. Тільки однією своєю присутністю ви можете розвеселити сумних гостей. Друзі вам довіряють, оскільки знають, наскільки ретельно ви все продумуєте і наскільки можете наперед передбачати результат будь-якої справи.

Ви романтична і чуттєва людина, вмієте зачарувати протилежну стать. Ваш партнер оточений ласкою і увагою. Ви володієте дивовижною особливістю зберігати романтику у відносинах навіть через довгі роки спільного життя.

Великі пальці обох рук складені разом

Ви є перфекціоністом, сильною і вольовою особистістю з великими амбіціями. Ви вірні й віддані своїй справі, своїм прикладом надихаєте інших на подальші звершення. З вас вийде дійсно ефективний лідер. Вам вдається мотивувати людей, змушувати їх ставати кращими, ви підштовхуєте їх до саморозвитку та самовдосконалення. До речі, ви робите це настільки ненав’язливо, що оточуючі не відчувають жодного тиску.

Вам подобаються конструктивні дискусії, ви вітаєте нові ідеї та пропозиції. Ви не змішуєте особисті і професійні відносини. Якщо хтось критикує вас, натомість пропонуючи вартісну ідею, то ви відкинете емоції і прислухаєтеся до чужої точки зору. Мало того, ви навіть висловите подяку тій людині, яка була автором ідеї в разі успішної її реалізації.

Ви щира і чесна людина, і саме цим підкуповуєте оточуючих. Якщо ви не маєте рації, то визнаєте свою провину, а не будете викручуватися і придумувати собі виправдання. Саме ваша чесність і є запорукою щасливих стосунків з партнером. Ви будуєте любовний союз на повазі, щирості, довірі, правді.

Великий палець правої руки знаходиться зверху

Вас можна назвати справжнім емпатом. Ви пропускаєте через себе емоції і переживання навіть зовсім незнайомих людей. Будь-яку чужу біду ви сприймаєте як особисте горе. Ви дуже чутлива, сентиментальна і ранима людина. Вашими вчинками рухає не здоровий глузд, а емоції. Дуже часто до вас звертаються за допомогою незнайомі люди. У вашій особі вони знаходять розрадника, знаючи, що ви завжди підтримаєте і станете їхньою «бронею». Вам часто довіряють найбільші таємниці.

Що б вам не розповіли, як би погано не вчинив ваш співрозмовник, ви ніколи його не засудите. Саме тому вам так часто сповідаються не тільки друзі, приятелі, знайомі і родичі, але навіть колеги по роботі. Ви завжди можете знайти виправдання будь-якого вчинку, яким би поганим він не був.

Ви не любите жити за нав’язаними шаблонами і стереотипам. У той час як інші йдуть уторованими дорогами, ви шукаєте свій унікальний шлях. У вас нестандартне мислення, і часом ваші вчинки не піддаються логіці. Не всім зрозуміла ваша креативність, але ви і не прагнете бути для всіх прикладом для наслідування. Ви є господарем своєї долі.

Ви не належите до категорії людей, які миттєво приймають рішення. Вам потрібно багато часу, щоб ретельно все обдумати, зважити всі «за» і «проти», зробити свої висновки.

Ви інтуїтивно відчуваєте свого партнера, тому з вами легко і комфортно. Ви знаєте, як зробити другу половинку щасливою.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»