Психологічне селфі. Коко тест "Мандрівка"

Опис документу:
Мета: створити умови для визначення рівня домагань у досягненні цілей і особливостей характеру, що сприяють або перешкоджають цьому. Учасникам пропонується уважно подивися на список і обрати засіб пересування, який є для кожного найбільш привабливим. "Отже, яким із запропонованих видів транспорту ти здійсниш мандрівку з більшим задоволенням?"

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Бутмарчук С.В.

практичний психолог

КЗ КОР «Фастівський ліцей-інтернат»

Психологічне селфі. Коко тест «Мандрівка» (15 ХВ.)

Мета: створити умови для визначення рівня домагань у досягненні цілей і особливостей характеру, що сприяють або перешкоджають цьому.

Учасникам пропонується уважно подивися на список і обрати засіб пересування, який є для кожного найбільш привабливим. «Отже, яким із запропонованих видів транспорту ти здійсниш мандрівку з більшим задоволенням?

Варіанти відповіді:

  • Велосипед

  • Автомобіль

  • Автобус

  • Потяг

  • Яхта

  • Літак

ІНТЕРПРЕТАЦІЯ ВІДПОВІДЕЙ

ВЕЛОСИПЕД. Поставлені цілі будуть досягнуті шляхом власних зусиль. Сподівайся тільки на себе, дій самостійно. Навряд чи тобі допоможуть оточуючі. У тебе є достатньо мужності, хоробрості і віри, так що – вперед! Сила волі, завзятість і праця приведуть тебе до перемоги. Твої шанси дуже великі.

АВТОМОБІЛЬ. Внутрішня сила і енергія штовхає тебе вперед. Ти досягнеш своїх цілей, якщо не будеш занадто поспішати. Іди до своєї мети спокійно, невеликими кроками. Шанси у тебе, безсумнівно, великі.

АВТОБУС. Ти дуже цінуєш своїх рідних і друзів. Допомагаючи іншим, ти працюєш над собою, що наближає тебе до досягнення заповітної мети. Але не дозволяй оточуючим відволікати твою увагу і змінювати обраний маршрут. Твої шанси досить великі, але тільки в тому випадку, якщо ти не дозволиш іншим втручатися в твої плани.

ПОТЯГ. Хоча біля тебе повно людей, ти повністю ігноруєш їх думку і їх роль в своєму житті. Не варто зациклюватися на собі. Озирнись навколо і зверни увагу на ідеї оточуючих. Може, серед їх різноманіття ти побачиш щось цінне для себе, і твої шанси на успіх зростуть.

ЯХТА. Ти людина незалежна і досить байдужа до того, що відбувається навколо. Раціоналізм і розсудливість – ось твої принципи. Тебе не легко відвернути і збити з обраного шляху. Ти складаєш план, стратегію і чітко їх дотримуєшся, не звертаючи уваги на мінливі обставини. Постарайся помічати і аналізувати різноманітні варіанти рішень. Це обов'язково підвищить твої шанси на успіх.

ЛІТАК. Ти хочеш досягти своєї мети неймовірно швидко і постійно мрієш про це замість того, щоб приступити до реальних дій. Твоя фантазія в даному випадку – твій ворог. Ти то мандруєш в хмарах, то боїшся здійснення своїх бажань. Шансів на успіх поки замало.

1

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»