з 2002 року в усьому світі 25 травня з ініціативи Міжнародного центру пошуку зниклих та експлуатованих дітей відзначають Міжнародний день зниклих безвісти дітей. Це дуже трагічна дата, особливо для тих сімей, яким довелося пережити таке горе.
Символ цього дня маленька квіточка – синя незабудка. Назва рослини говорить сама за себе: не забувай, памʼятай мене.
Проблема зниклих дітей є актуальною і для нашої області. Діти без нагляду – це переважно результат батьківської недбалості. Основними причинами залишення дітьми сімей є низький рівень виховання, конфлікти у родині та з однолітками, недостатня увага з боку батьків, залишення дітей без догляду, схильність підлітків до бродяжництва.













