Психологія людини! Шлях до виживання...

Опис документу:
Пропонуємо кожному учителю взяти на замітку ці психологічно - стимулюючі поради, які допоможуть комфортно й самовпевнено, а, особливо здорово у соціальному, фізичному, психологічному, інтелектуальному та духовному плані, почуватися будь - де, допоможуть оптимально реалізувати себе й самовдосконалитися в повсякденному житті! Автор: д.м.н. Олег Мураєв!

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Шлях до виживання...

* Якщо вам треба прийняти важливе рішення, яке не дається вам, не впадайте у відчай. Скажіть собі: «Таке рішення є, моє завдання — лише побачити його».

* Починайте день із легких фізичних вправ. Виконуйте ті вправи, які вам приємні, і стільки разів, скільки зможете, не пересилюючи себе. Не перетворюйте ранкові вправи в напружене тренування.

* Не впадайте у відчай через неможливість придбати продукти, ціна яких робить їх недосяжними для вас. Пам'ятайте, що це передусім харчі, без яких організм може легко обійтись (м'ясо, сало, ковбаса, вершкове масло, цукор тощо). Найбільша користь — від рослинної їжі.

* Використовуйте сеанси самонавіювання щонайчастіше (не рідше ніж 4-5 разів на день). Не припиняйте застосовувати психорегулювальні впливи, якщо спочатку вони виявляються безрезультатними.

* Якщо, попри життєві труднощі, ви добре спите, то знайте, що маєте всі шанси на успіх. Якщо нормальний сон порушився, застосуйте для його поліпшення психорегуляцію. Це треба робити не тоді, коли ви серед ночі прокидаєтесь і вас мучить безсоння, а завчасно, протягом дня повторюючи в різних варіантах формулу: «Ввечері я втомлюся, відчую втому у м'язах, вони, як приємний тягар, потягнуть мене вглиб сну. Я спатиму, не прокидаючись, до самого ранку. Розплющивши очі, відчую себе бадьорим, у доброму настрої, повним сил».

* 3 горя не вживайте спиртних напоїв і не куріть цигарок — це найгірша з усіх можливих перспектив. «Не намагайтеся втопити своє горе у вині. Воно вміє плавати»,— застерігав французький драматург Ів Міранд. Якщо не допомагає психорегуляція, прийміть снодійне. Вранці, на свіжу голову, після приємної розминки і підбадьорливої водної процедури ви знайдете вихід із становища.

* Використовуйте психоемоційні впливи: улюблену музику, художню літературу, цікаві інтелектуальні розваги — щоб звільнитися від гнітючих роздумів.

* Не заглиблюйтесь у собі під час депресії. Якщо маєте друга чи близьку людину, здатну вас зрозуміти, дати добру пораду, зверніться до них, хоча б подумки.

* Пам'ятайте, найліпший порятунок від депресії — діяльність. Якщо не бачите, що можна зробити, аби вийти зі скрутного становища, вчиніть те, що важливо завжди — подбайте про себе, свою зовнішність. Той, хто стає занедбаним, неохайним у складній ситуації, може вважати себе переможеним.

І на закінчення — слова письменника Генрі Шоу: «Скарби, які зберігаються в нас, часто відкриваються лише в бідах». Звичайно, ніхто не бажає нещастя, щоб відкрити в собі нові можливості. Але вже потрапивши в біду, зробіть усе, щоб подолати її, використавши всі можливості інтелекту, культури і досвіду.

Поради д. м. н. Олега Муравова

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»